Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Spotlight Ik ZOEK EEN IDEE Push&Light x 3
2€75
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | JE CHERCHE UNE IDEE |
| Type | Spot |
| Fitting | Zelfklevende Sokkel |
| Aangesloten model | Nee |
| Compatibiliteit : Siri / Google Assistant | Nee |
| Aanvullende kenmerken | Druklichtspot met kleeflaag, heel eenvoudig in gebruik. Het beschadigt uw oppervlakken niet en heeft geen schroeven nodig. Kies de lichtintensiteit met behulp van de knop. Set van 3 stuks. |
| Afmetingen product | H 3 cm x L 7 cm x D 7 cm |
| Afmetingen pakje | H 22,8 cm x L 17,5 cm x W 3 cm |
| Brutogewicht | 0,045kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | GROUPE CMP |
| Postadres | 157 AV. CHARLES FLOQUET BATIMENT 93150 LE BLANC-MESNIL |
| E-mailadres | CONTACT@CMP-PARIS.COM |
| Artikelcode | 980506 |
Rated 4 van de 5 door Mac83 uit Très bien Très pratique pour mettre de la lumière ds des endroits peu lumineux
Datum plaatsing: 2026-03-15
Rated 5 van de 5 door Alex uit Pratique Produit pratique, particulièrement utile pour éclairer un placard
Datum plaatsing: 2026-03-15
Rated 5 van de 5 door Lalo uit Spots lumière Article conforme aux attentes et simple à utiliser.
Datum plaatsing: 2026-02-13
Rated 5 van de 5 door Nic87 uit Ecxellent rapport qualité/prix. Je suis toujours très satisfait de mes achats. Plusieurs locataires, donc plusieurs produits utilisés, mais aucune remarque négative.
Datum plaatsing: 2025-11-09
Rated 3 van de 5 door Bh51 uit Adhésifs faible Bon éclairage mais l'adhésif ne tient pas longtemps sur un mur. A poser sur un support
Datum plaatsing: 2025-11-06