Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
HIGH ONE HI3231HD-EL - TV 32" HD
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Kenmerken
| Merk | HIGH ONE |
| Energieklasse | E |
| Grootte scherm in cm | 81cm |
| Grootte scherm | 32" |
| Resolutie | Hd |
| Visualización | Led |
| Smart TV | Nee |
| Aanbevolen kijkafstand | 0,96 - 1,12M |
| Bluetooth | Nee |
| Wifi | Nee |
| TV-tuner | DVB-T2 / TNT_HD, DVB-T / TNT_HD, DVB-S2, DVB-S |
| Contrast | 3000 : 1 |
| Lichtsterkte | 240Nits |
| USB-functies | Afspelen Van Audio, Foto’S, Video |
| Aantal HDMI-aansluitingen | 2 |
| Waarvan aantal HDMI 2.1-poorten | 0 |
| Scart | 0 |
| Optisch | 1 |
| Jack | Ja |
| Programmeerbare slaapstand | Nee |
| Geluidsresolutie | 2x8W |
| Schermfrequentie | 50Hz |
| Toebehoren. | 1 Afstandsbediening |
| Ruimte tussen tv-stands | 59cm |
| Ambilight | Nee |
| Common interface | Ci + |
| Nettogewicht met inbegrip van voet (kg) | 4kg |
| Muursteun | I2, F2, D2 |
| Afmetingen product | H 47,2cm x L 71,5cm x D 13,2cm |
| Afmetingen pakje | H 49 cm x L 79 cm x W 8,4 cm |
| Brutogewicht | 4kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10011182 |
Rated 3 van de 5 door laeti uit pas compatible télécommande proximus le téléviseur fonctionne sans soucis mais il est impossible de synchroniser avec la télécommande Proximus, je dois utiliser une commande pour changer de chaine et l'autre pour le volume, je suis très décue
Datum plaatsing: 2026-03-27
Rated 5 van de 5 door Flo85 uit très satisfaite j'ai acheté une télévision de la marque Électro Dépot et j'en suis très satisfaite
Datum plaatsing: 2026-03-22
Rated 5 van de 5 door Stef uit Pratique Très satisfaite de mon achat bonne qualité facile à installer
Datum plaatsing: 2026-03-22
Rated 5 van de 5 door Loute uit Simplement super J' ai acheté pour ma maman cette télévision Elle est super 👍 beau modèle et pas compliquée du tout pour elle et très simple d' utilisation
Datum plaatsing: 2026-03-21
Rated 1 van de 5 door Vir uit Pas fonctionnel Déçus pas l’écran Tv nous avons du mal avec ça je viendrai le changer
Datum plaatsing: 2026-03-20
