Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
HIGH ONE HI2423HD-MM - TV 24" HD 12 Volt
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Kenmerken
| Merk | HIGH ONE |
| Energieklasse | E |
| Grootte scherm in cm | 61cm |
| Grootte scherm | 24" |
| Resolutie | Hd |
| Visualización | Led |
| Smart TV | Nee |
| Aanbevolen kijkafstand | 0,72 - 0,84M |
| Bluetooth | Nee |
| Wifi | Nee |
| TV-tuner | DVB-T2 / TNT_HD, DVB-T / TNT_HD, DVB-C |
| Contrast | 1 200 : 1 |
| Helderheid | 145Nits |
| USB-functies | Afspelen Van Audio, Foto’S, Video |
| Aantal HDMI-aansluitingen | 2 |
| Waarvan aantal HDMI 2.1-poorten | 0 |
| Scart | 0 |
| Optisch | 0 |
| Jack | Ja |
| Programmeerbare slaapstand | Nee |
| Geluidsresolutie | 2x3W |
| Schermfrequentie | 60Hz |
| Toebehoren. | 1 afstandbediening |
| Ruimte tussen tv-stands | 53,8cm |
| Ambilight | Nee |
| Common interface | Ci + |
| Productgewicht | 22kg |
| Muursteun | Geen Compatibel Wandhouder Bij Ed |
| Afmetingen product | H 35,7cm x L 55cm x D 17cm |
| Afmetingen pakje | H 38,5 cm x L 59,7 cm x W 11,5 cm |
| Brutogewicht | 2,87kg |
| Artikelcode | 10014582 |
Rated 5 van de 5 door Domtom03 uit Television Qualité prix rien à dire, fonctionne très bien, bonne qualité.
Datum plaatsing: 2026-04-14
Rated 4 van de 5 door Val uit Bon rapport qualité prix Très content du produit paramètre du réglage des couleurs perso impossible sauf erreur de ma part
Datum plaatsing: 2026-04-11
