Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
MEDION AVANTUM E1E MD600015 Laptop - 14 inch - Celeron - 4GB RAM - 128GB SSD
199€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | MEDION |
| Grootte scherm | 14" |
| Grootte scherm in cm | 35cm |
| Schermresolutie | 1920 X 1080 Fhd |
| Schermfrequentie | 60Hz |
| Processor brand | Intel |
| Processor | Intel Celeron N4500 |
| Snelheid van de processor (GHz) | 1,1GHz |
| Snelheid van de processor in turbomodus (GHz) | 2,8GHz |
| Aantal cores | 4Cœurs |
| RAM-geheugen | 4Go |
| Grafische kaart | Intel Uhd Graphics |
| Opslagcapaciteit (Gb) | 128Gb Ssd |
| Systeem | Windows 11 Home S |
| Software | Inclusief 1-Jarig Persoonlijk Microsoft 365-Abonnement |
| ETHERNETPOORT | Ja |
| USB-poort(en) 2.0 | 2 |
| USB-poort(en) 3.1 | Geen |
| USB-poort(en) 3.1 type-C | 1 |
| USB-poort(en) 3.2 | 1 |
| HDMI-poort(en) | 1 |
| Uitgang oortelefoon | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Lezer / Brander | Nee |
| Kaartlezers | Ja |
| Webcam | Ja |
| Geïntegreerde microfoon | Ja |
| Type batterij | Lithium Polymeer |
| Aantal cellen | 2 |
| Type toetsenbord (AZERTY/QWERTY) | Azerty Be Toetsenbord |
| Kleuren | Grijs |
| Afmetingen product | H 21,8 cm x L 31,3 cm x D 1,74 cm |
| Afmetingen pakje | H 31,3 cm x L 111,5 cm x W 1,74 cm |
| Nettogewicht | 1,115kg |
| Brutogewicht | 1,74kg |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Herstelbaarheidsindex | 8.8 |
| Artikelcode | 10011157 |
Rated 1 de 5 de JIEM par Mauvais A toute les difficultés du monde aux activités les plus simple, à simplement lire du streaming par exemple et electro dépot fait tout pour que vous ne puissiez pas le renvoyer, ex : l'e-mail donné pour envoyer votre renom n'existe en réalité pas, aucune possibilité de contacter un service pour annuler la vente, je crois qu'il s'agit de mon dernier achat chez electro depot, ce type de problèmes y étant courant
Date de publication: 2026-03-31
Rated 4 de 5 de Vero 1709 par Correspond à ma demande J'ai acheté un ordinateur portable qui répondait à mes attentes.
Date de publication: 2025-12-26
Rated 5 de 5 de Xa1957 par Bon achat d'occasion J'ai acheté un ordinateur d'occasion Medion et j'en suis entièrement satisfait.
Date de publication: 2025-11-29
Rated 5 de 5 de Rontudju par Super achat Acheté pour commander une CNC, il fait son office ! Un peu lent comme PC ! Mais est full opérationnel.
Date de publication: 2025-11-26
Rated 5 de 5 de Eric par Ordi Petit mais le batterie tient bien et assez pratique
Date de publication: 2025-11-23
