Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
LENOVO Ideapad 1 15IJL7 Laptop - 15.6 inch - Celeron - 4GB RAM - 128GB SSD - FHD
229€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | LENOVO |
| Grootte scherm | 15,6" |
| Grootte scherm in cm | 39,624cm |
| Gebruik | Kantoor |
| Schermresolutie | 1920 X 1080 Fhd |
| Schermtype | Schermcoating Anti-Reflectie |
| Processor brand | Intel |
| Processor | Intel Celeron N4500 |
| Snelheid van de processor (GHz) | 1,1GHz |
| Snelheid van de processor in turbomodus (GHz) | 2,8GHz |
| Aantal cores | 2Cœurs |
| RAM-geheugen | 4Go |
| Grafische kaart | Intel Uhd Graphics |
| Speciale grafische kaart | Nee |
| Opslagcapaciteit (Gb) | 128Gb Emmc |
| Systeem | Windows 11 Home S |
| Software | Inclusief 1-Jarig Persoonlijk Microsoft 365-Abonnement |
| ETHERNETPOORT | Nee |
| USB-poort(en) 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Type-C poort(en) | 1 |
| USB-poort(en) 3.2 | 1 |
| HDMI-poort(en) | 1 |
| Uitgang oortelefoon | Ja |
| Wfi | Wifi 6 |
| Bluetooth | Ja |
| Lezer / Brander | Nee |
| Kaartlezers | Ja |
| Webcam | Hd |
| Geïntegreerde microfoon | Ja |
| Type batterij | Lithium-ion |
| Type toetsenbord (AZERTY/QWERTY) | Azerty Fr Toetsenbord |
| Toetsenbord met backlight | Geen |
| Aanvullende kenmerken | RAM: 4 GB 1 slot beschikbaar Connecties en aansluitingen: Wi-Fi 6, 11ax 2x2 + BT5.2 - 1x USB 2.0 - 1x USB 3.2 Gen 1 - 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (ondersteunt alleen gegevensoverdracht) - 1x HDMI® 1.4b - 1x Koptelefoon-/microfoonaansluiting (3,5 mm) - 1x Kaartlezer - 1x Stroomaansluiting 1 jaar Microsoft 365 inbegrepen |
| Kleuren | Grijs |
| Afmetingen product | H 1,79 cm x L 36,02 cm x D 23,6 cm |
| Afmetingen pakje | H 13,3 cm x L 30,7 cm x W 53,3 cm |
| Nettogewicht | 1,55kg |
| Brutogewicht | 2,19kg |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Herstelbaarheidsindex | 7.1 |
| Artikelcode | 993297 |
Rated 4 van de 5 door C4t uit Bien Bon produit, bon rapport qualité prix parfait pour le traitement de texte, surfer sur le net.
Datum plaatsing: 2026-03-21
Rated 4 van de 5 door Kriss31 uit Bon rapport qualité prix Acheté il y a 1 mois fonctionne parfaitement pour un environnement bureautique
Datum plaatsing: 2026-03-16
Rated 5 van de 5 door Mandinee80 uit Super ! J'ai acheté un ordinateur en décembre 2025 et j'en suis très contente.
Datum plaatsing: 2026-03-13
Rated 5 van de 5 door Tiran29 uit Top Acheté au début du mois de mars, très satisfait de mon achat...
Datum plaatsing: 2026-03-08
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Bon produit Simple d'utilisation, très bon rapport qualité prix fait le travail
Datum plaatsing: 2026-03-03
