Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Refurbished
Dell Latitude 5500 Laptop 15,6" – Intel Core i5 – 16 GB RAM – 256 GB SSD
289€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | DELL |
| Grootte scherm | 15" |
| Grootte scherm in cm | 38,1cm |
| Schermdefinitie | FHD |
| Processor | Intel Core I5 - 8265U |
| Snelheid van de processor (GHz) | 4,1GHz |
| Aantal cores | 4Cœurs |
| Grafische kaart | Intel Uhd Graphics 620 |
| Opslagcapaciteit (Gb) | 512Gb Ssd |
| Systeem | Windows 11 Thuis |
| ETHERNETPOORT | Ja |
| Uitgang oortelefoon | Ja |
| Inclusief USB-C oplader | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Lezer / Brander | Nee |
| Kaartlezers | Ja |
| Webcam | Ja |
| Micro | Ja, geïntegreerd |
| Type toetsenbord (AZERTY/QWERTY) | Azerty Be Toetsenbord |
| Kleuren | Zwart |
| Afmetingen product | H 2,2 cm x L 35,91 cm x D 23,62 cm |
| Afmetingen pakje | H 10 cm x L 32 cm x W 49 cm |
| Nettogewicht | 1,82kg |
| Brutogewicht | 2,52kg |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Artikelcode | 10016942 |
Rated 4 van de 5 door Anoniem uit Le produit est bon Tout est en ordre. L'installation n'est pas difficile. L'ordinateur a été migré vers windows 11
Datum plaatsing: 2026-05-08
Rated 5 van de 5 door Abdel uit Très bon pc portable, rien a dire. Fonctionne parfaitement.
Datum plaatsing: 2026-04-29
Rated 5 van de 5 door Robyfa uit Un tres bon portable a prix imbattable! Vraiment tres heureux de ce petit PC, je suis utilisateur de PC beaucoup plus récent et considéré plus puissant au boulot et j’ai du mal a voir une difference en utilisation bureautique. A ce prix il est imbattable dans sa catégorie et l'état est nickel.
Datum plaatsing: 2026-04-08