Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
DANEW Dbook 142 Laptop - 14.1 inch - Celeron - 8GB RAM - 128GB SSD
179€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | DANEW |
| Grootte scherm | 14" |
| Grootte scherm in cm | 35,56cm |
| Gebruik | Kantoor |
| Schermdefinitie | HD |
| Processor brand | Intel |
| Processor | Intel Celeron N5205U |
| Snelheid van de processor (GHz) | 1,9GHz |
| Snelheid van de processor in turbomodus (GHz) | 1,9GHz |
| Aantal cores | 2Cœurs |
| RAM-geheugen | 8Go |
| Grafische kaart | Intel Hd Graphics |
| Speciale grafische kaart | Nee |
| Opslagcapaciteit (Gb) | 128Gb Ssd |
| Systeem | Windows 11 |
| ETHERNETPOORT | Nee |
| USB-poort(en) 2.0 | 1 |
| USB-poort(en) 3.0 | 1 |
| USB-poort(en) 3.1 type-C | 1 |
| HDMI-poort(en) | Mini Hdmi |
| Uitgang oortelefoon | Ja |
| Inclusief USB-C oplader | Nee |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Lezer / Brander | Nee |
| Kaartlezers | Ja |
| Webcam | Hd |
| Micro | Ja, geïntegreerd |
| Type toetsenbord (AZERTY/QWERTY) | Azerty Fr Toetsenbord |
| Toetsenbord met backlight | Geen |
| Aanvullende kenmerken | Profiteer van het lichte gewicht van een laptop Ultra-compact 14,1’’ scherm, aangedreven door een krachtige Intel-processor voor een vloeiende en responsieve ervaring in het dagelijks gebruik. |
| Kleuren | Grijs |
| Afmetingen product | H 1,74 cm x L 33,4 cm x D 22,24 cm |
| Afmetingen pakje | H 33,9 cm x L 34,7 cm x W 23 cm |
| Nettogewicht | 1,35kg |
| Brutogewicht | 1,7kg |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Lichaam DAS | 0,214 |
| Ledematen DAS | 0,214 |
| Herstelbaarheidsindex | 8.5 |
| Artikelcode | 10013703 |
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Tres bon rapport qualité prix J'avais besoin d'un pc portable pas cher pour faire de l administratif et ce pc fait correctement le job. Beaucoup moins cher qu'un pc d occasion pour le même travail
Datum plaatsing: 2026-05-13
Rated 4 van de 5 door Pierre1110 uit Fonctionnel Je suis content de mon achat ,c'est un bon appareil à coût avantageux
Datum plaatsing: 2026-05-04
Rated 4 van de 5 door Artus uit Bon ordinateur ! Bon ordinateur pour le bureau et les petites tâches. Bonne autonomie, bonne rapidité, accepte les sd cards. Seul limitation, le stockage un peu limité. Mais sinon excellente machine pour le prix, je recommande.
Datum plaatsing: 2026-05-01
Rated 5 van de 5 door B34 uit Bon rapport qualité - prix Pc de base, premier prix, convient parfaitement pour le petit travail quotidien. Rapport qualité - prix parfait !
Datum plaatsing: 2026-05-01
Rated 5 van de 5 door Azr uit 45 Je suis satisfait de mon achat avotre dépôt de vente
Datum plaatsing: 2026-04-30