Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
DANEW Dbook 141C Laptop - 14 inch - Celeron - 8GB RAM - 128GB SSD
179€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | DANEW |
| Grootte scherm | 14,1" |
| Grootte scherm in cm | 35,814cm |
| Schermresolutie | 1366 X 768 Hd |
| Processor | Intel Celeron N4020 |
| Snelheid van de processor (GHz) | 2,8GHz |
| Aantal cores | 2Cœurs |
| RAM-geheugen | 8Go |
| Grafische kaart | Intel Uhd Graphics 600 |
| Opslagcapaciteit (Gb) | 128Gb Ssd |
| Systeem | Windows 11 |
| ETHERNETPOORT | Nee |
| Uitgang oortelefoon | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Lezer / Brander | Nee |
| Kaartlezers | Ja |
| Webcam | Ja |
| Geïntegreerde microfoon | Ja |
| Type toetsenbord (AZERTY/QWERTY) | Azerty Be Toetsenbord |
| Kleuren | Grijs |
| Afmetingen product | H 33,4 cm x L 22,24 cm x D 17,4 cm |
| Afmetingen pakje | H 32,9 cm x L 34,7 cm x W 23,8 cm |
| Nettogewicht | 1,35kg |
| Brutogewicht | 2,5kg |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Herstelbaarheidsindex | 8.5 |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | DANEW |
| Postadres | 55 AV.MARCEAU 75116 74116 PARIS |
| E-mailadres | CONTACT@DANEW.COM |
| Artikelcode | 10010792 |
Rated 3 de 5 de Rob23 par Mitigé Très compacte, très léger, prix avantageux. Mis à part ces avantages, l'utilisation est compliquée, malgré qu'il soit neuf, le démarrage est lent, son fonctionnement l'est tout autant, certain programme de traitement de texte comme la suite Microsoft reste lent et bug parfois.
Date de publication: 2026-03-24
Rated 5 de 5 de Cliff par Très satisfait, sert essentiellement à visionner des séries et pour les réseaux sociaux... ne rame pas et fait son job sans soucis ...
Date de publication: 2026-03-16
Rated 1 de 5 de Bobbybrown001 par Avis sur le PC J'ai fait appel a l'IA qui m'a finalement déconseillé d'acheter ce portable car il n'est pas assez puissant principalement. J'ai donc renoncé a mon achat par la suite.
Date de publication: 2026-03-07
Rated 2 de 5 de Didi par Ordi Domage un peux lent pour en bureautique ou même pour la dactilo
Date de publication: 2026-02-23
Rated 1 de 5 de Zo68 par Arnaque commercial j'ai acheté un article défectueux et qu'on s'est retourné pour le changer le service ne veulent pas
Date de publication: 2026-02-15