Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Koel- vries combinatie VALBERG CNF 323 B X742C
Ontdek onze Koel- vries combinatie VALBERG CNF 323 B X742C
No Frost
Deze koelkast met geventileerde koeling zorgt voor een gelijkmatige koudeverdeling en gelijkmatige verdeling van de koude, met een vrije opslag van levensmiddelen in de koelkast als gevolg.Voor 3 personen
Het totaalvolume van deze combikoelkast bedraagt: 323 L(Koelkast 219 L / Diepvries 104 L), perfect voor een gezin bestaande uit 3 personen.Geluidsniveau
Het gemiddeld geluidsniveau van deze koelkast bedraagt39 dB, wat overéénstemt met stil.Omkeerbare deur
Dankzij de omkeerbare deur (kit meegeleverd), kunt u de openingsrichting van de deur veranderen om de toegang tot de koelkast te vergemakkelijken naargelang de indeling van de keuken.Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Kleuren | Inox |
| Aantal personen in het huishouden | 3 Personen |
| Totaal nuttig volume (L) | 323L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 219L |
| Nuttig volume diepvriezer | 104L |
| Vriesklasse | **** T -24 °C - Bewaartijd Van Verse Producten En/Of Bewaartijd Diepgevroren Producten 1 Jaar |
| Type koude | No Frost |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, automatisch |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 6,4 |
| Omkeerbare deur | Ja |
| Aantal rekjes diepvriezer | 2 |
| Energieklasse | B |
| Geluidsniveau | 39dB |
| Visualización | Ja |
| Regelbare thermostaat | Ja |
| Elektronische thermostaat | Ja |
| Waterverdeler | Nee |
| Aantal fruit- en groentenbakken | 2 |
| Hoogte product | 185cm |
| Afmetingen product | H 185 cm x L 60 cm x D 68,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 193,1 cm x L 64 cm x W 71,5 cm |
| Brutogewicht | 90kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 987379 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 3 de 5 de Anonyme par Combiné frigo congélateur Acheté il y a un mois, Dommage que les clayettes dans la porte ne puissent pas être Réglées, perte de place et ou ranger les bouteilles ouvertes ? De plus l'appareil fait du bruit comme un karcher qui tournerait en extérieur.
Date de publication: 2026-03-21
Rated 2 de 5 de Lmrt par Déçu Produit arrivé endommagé avec une bosse sur le frigo. Le carton était pourtant intact.
Date de publication: 2026-03-13
Rated 5 de 5 de Jackicham par Excellent produit Frigo idéal pour 3personnes avec une bonne qualité
Date de publication: 2026-03-02
Rated 5 de 5 de Antho par Parfait J'ai acheté le frigo en ligne est fait une livraison sur place excellent service
Date de publication: 2026-03-02
Rated 5 de 5 de Bon produit simple par Fonctionnelle J' ai acheté l'article le mois dernier très satisfait mais mériterait un port bouteille en bas de la porte pour les bouteilles ouvert
Date de publication: 2026-03-01
