Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Koel-vriescombinatie VALBERG CNF 270 C W625C
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type koelkast | Koelkast Met Diepvriezer Onderaan |
| Kleuren | Wit |
| Aantal personen | 3 |
| Totaal netto volume | 270L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 199L |
| Nuttig volume diepvriezer | 71L |
| Vriesklasse | **** T -24 °C - Bewaartijd Van Verse Producten En/Of Bewaartijd Diepgevroren Producten 1 Jaar |
| Type koude | Geventileerd |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, automatisch |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 3,2 |
| Omkeerbare deur | Ja |
| Aantal rekjes diepvriezer | 4 |
| Energieklasse | C |
| Geluidsniveau (dB) | 38 |
| Minimale werkingsomgeving (°C) | 10°C |
| Maximale werkingsomgeving (°C) | 43°C |
| Alarm open deur | Nee |
| Visualización | Nee |
| Thermostaat | Elektronisch |
| Waterverdeler | Nee |
| Aantal fruit- en groentenbakken | 1 |
| Bekerhouder / Blikjeshouder | Nee |
| Positie diepvriezer | Onder |
| Hoogte product | 180cm |
| Afmetingen product | H 180 cm x L 54,5 cm x D 62,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 188 cm x L 58 cm x W 66,5 cm |
| Brutogewicht | 63kg |
| Aanvullende kenmerken | Combinatiekoelkast 270L met geventileerde koeling, klasse C |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10012813 |
