Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
De Goedkoopste
Koel-vriescombinatie HIGH ONE CS 207 E W742C
Ontdek onze Koel-vriescombinatie HIGH ONE CS 207 E W742C
Statische koeling
Deze statische koelkast laat toe de koude op een natuurlijke manier te verdelen, elke zone is gewijd aan een soort voedsel.Voor 2 personen
Het totaalvolume van deze combikoelkast bedraagt: 207 L(Koelkast 138 L / Diepvries 69 L), perfect voor een gezin bestaande uit 2 personen.Geluidsniveau
Het gemiddeld geluidsniveau van deze koelkast bedraagt40 dB, wat overéénstemt met aanvaardbaar stil.Omkeerbare deur
Dankzij de omkeerbare deur (kit meegeleverd), kunt u de openingsrichting van de deur veranderen om de toegang tot de koelkast te vergemakkelijken naargelang de indeling van de keuken.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | HIGH ONE |
| Kleuren | Wit |
| Aantal personen | 2 |
| Totaal netto volume | 207L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 138L |
| Nuttig volume diepvriezer | 69L |
| Vriesklasse | **** T -24 °C - Bewaartijd Van Verse Producten En/Of Bewaartijd Diepgevroren Producten 1 Jaar |
| Type koude | Statisch |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, handmatig |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 3,2 |
| Omkeerbare deur | Ja |
| Aantal rekjes diepvriezer | 3 |
| Energieklasse | E |
| Geluidsniveau (dB) | 40 |
| Alarm open deur | Nee |
| Visualización | Nee |
| Thermostaat | Ja |
| Aantal fruit- en groentenbakken | 1 |
| Positie diepvriezer | Onder |
| Hoogte product | 150cm |
| Afmetingen product | H 150 cm x L 55 cm x D 58 cm |
| Afmetingen pakje | H 155,8 cm x L 60,5 cm x W 57,5 cm |
| Brutogewicht | 48kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 977346 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 4 de 5 de Cat27 par Fonctionne normalement j'ai acheté un frigo congélateur, il est exactement ce que je voulais.
Date de publication: 2026-04-18
Rated 5 de 5 de Mango par Super Fonctionnalités Super ce réfrigérateur ! Impécable! C'est ce que je recherchais. Frigo juste les dimensions, et le rangement du congélateur impécable avec ses profondeurs. Merci également aux livreurs.
Date de publication: 2026-04-16
Rated 5 de 5 de Betty par Très bon produit J ai acheter cet article j en suis contente et satisfaite
Date de publication: 2026-04-14
Rated 5 de 5 de patou 13 par très fiable et bien adapté j'ai acheté un réfrigérateur et j'en suis contente
Date de publication: 2026-04-12
Rated 4 de 5 de M33 par Combiné frigo congélateur Très bon produit, pour une personne cet article convient, je recommande
Date de publication: 2026-04-09
