Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
1 deur Koelkast VALBERG 1D NF 322 E S180
Ontdek onze 1 deur Koelkast VALBERG 1D NF 322 E S180
No Frost
Deze koelkast met geventileerde koeling zorgt voor een gelijkmatige koudeverdeling en gelijkmatige verdeling van de koude, met een vrije opslag van levensmiddelen in de koelkast als gevolg.Voor 3 personen
Het totaalvolume van deze combikoelkast bedraagt: 332 L, perfect voor een gezin bestaande uit 3 personen.Geluidsniveau
Het gemiddeld geluidsniveau van deze koelkast bedraagt38 dB, wat overéénstemt met stil.Omkeerbare deur
Dankzij de omkeerbare deur (kit meegeleverd), kunt u de openingsrichting van de deur veranderen om de toegang tot de koelkast te vergemakkelijken naargelang de indeling van de keuken.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Kleuren | Silver |
| Aantal personen | 3 |
| Totaal netto volume | 322L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 322L |
| Type koude | Geventileerd |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, automatisch |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 0 |
| Omkeerbare deur | Ja |
| Aantal rekjes diepvriezer | 5 |
| Energieklasse | E |
| Geluidsniveau (dB) | 38 |
| Alarm open deur | Ja |
| Weergave | Nee |
| Thermostaat | Ja |
| Waterverdeler | Nee |
| Aantal fruit- en groentenbakken | 2 |
| Hoogte product | 172cm |
| Afmetingen product | H 172 cm x L 59,5 cm x D 59 cm |
| Afmetingen pakje | H 180 cm x L 62,8 cm x W 64,7 cm |
| Brutogewicht | 58,9kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 977331 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 4 van de 5 door JC 813 uit Foncionnel Très bien suffisant pour 3 personnes manque un peu de profondeur.
Datum plaatsing: 2026-04-30
Rated 5 van de 5 door Yaya uit Super produit Parfait mon épouse et moi sommes satisfaits du produit
Datum plaatsing: 2026-04-24
Rated 5 van de 5 door Mamou 38 uit Grande place Pour l instant tout va bien Fonctionnel. Très bon produit
Datum plaatsing: 2026-04-21
Rated 4 van de 5 door David uit Conforme à mon attendus J'ai acheté cette article il y a un mois. Content de mon achat.
Datum plaatsing: 2026-04-19
Rated 5 van de 5 door Gvx0809 uit Très bon frigo Très bon frigo je recommande, très bonne livraison
Datum plaatsing: 2026-04-18
