Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Tefal pan Infinite 24 cm
12€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | TEFAL |
| Producttype | Pan |
| Kleuren | Inox |
| Diameter (cm) | 24cm |
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| Materiaal binnenkant | Téflon |
| Afneembare handgreep | Nee |
| Geschikt voor | Geschikt Voor Alle Types Fornuizen, Ook Inductie |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Aanvullende kenmerken | Koekenpan met een diameter van 24 cm uit de Tefal Infinite collectie - Titanium coating: ontworpen om tot 6 keer langer mee te gaan dan de standaard coatings van Tefal. Krasbestendig: Dit is een van de weinige coatings waarbij het gebruik van metalen keukengerei wordt toegestaan (hoewel hout of siliconen de voorkeur hebben voor een langere levensduur). Gezond: Gegarandeerd zonder PFOA, lood en cadmium. - Thermo-Signal™: De bekende temperatuurindicator wordt volledig rood wanneer de pan de ideale temperatuur bereikt om voedsel te bakken (ongeveer 180°C). Dit garandeert een optimale textuur en smaak. - Inductie Thermo-Fusion™ Integral: De bodem van het kookgerei is extra breed en dik. Dit zorgt voor een snelle opwarming en vooral een gelijkmatige warmteverdeling om te voorkomen dat voedsel in het midden aanbrandt. Geschikt voor alle soorten warmtebronnen + ovengebruik |
| Afmetingen product | H 8,5 cm x L 42 cm x D 25 cm |
| Afmetingen pakje | H 8,5 cm x L 42,4 cm x W 25,4 cm |
| Nettogewicht | 0,82kg |
| Brutogewicht | 1,05kg |
| Artikelcode | 10017541 |
Rated 4 de 5 de mamane par marque TEFAL bien comme d'habitude j'ai acheté cet article le mois dernier et j'en suis content
Date de publication: 2026-05-01
Rated 5 de 5 de Poele tefale par Satisfait Génial ! L’article répond à mes attentes Je le recommande
Date de publication: 2026-05-01