Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Fantasiepan 4 hartjes
12€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | . |
| Producttype | Pan |
| Kleuren | Zwart |
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| Materiaal binnenkant | Aluminium |
| Afneembare handgreep | Nee |
| Geschikt voor | Geschikt Voor Alle Types Fornuizen, Ook Inductie |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Aanvullende kenmerken | Deze pan met 4 hartvormige holtes is perfect om verschillende gerechten tegelijk te bereiden (pannenkoeken, blini’s, eieren, vlees...) en zo te variëren in smaken terwijl je tijd wint. De pan is geschikt voor alle soorten warmtebronnen. Dankzij het aluminium gietwerk wordt de warmte goed verdeeld, blijven de voedingsmiddelen niet plakken, wat het schoonmaken vergemakkelijkt. Handvat met siliconen bekleding en houtlook Diameter van de holtes: 8 cm |
| Afmetingen product | H 4 cm x L 36 cm x D 18,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 36 cm x L 18,5 cm x W 4 cm |
| Nettogewicht | 0,37kg |
| Brutogewicht | 0,37kg |
| Artikelcode | 10014519 |