Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Keukenrobot MOULINEX Bake Essential QA1403F0
69€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | MOULINEX |
| Type robot | Keukenrobot Voor Patisserie |
| Kleuren | Saliegroen |
| Vermogen (W) | 800W |
| Aantal snelheden | 6 |
| Nuttige inhoud van de mengbeker | 3,5L |
| Toebehoren. | Klopper / Mixer / Kneedhaak |
| Afmetingen product | H 37 cm x L 26 cm x D 43 cm |
| Afmetingen pakje | H 35,3 cm x L 24,6 cm x W 41,3 cm |
| Aanvullende kenmerken | Pulsfunctie, Kloppen,Knijden,Zweep |
| Brutogewicht | 5,52kg |
| Artikelcode | 10016851 |
Rated 5 van de 5 door Zabou56 uit Top Facile d'utilisation léger très contente je recommande
Datum plaatsing: 2026-03-29
Rated 4 van de 5 door Rapha17 uit Bonne fonctionnalité J'ai acheté ce produit tout récemment et suis pleinement satisfaite
Datum plaatsing: 2026-03-16
Rated 5 van de 5 door Rach uit Super Parfait n'est pas trop bruillant très facile d'utilisation
Datum plaatsing: 2026-03-06
Rated 3 van de 5 door Pp24 uit Assez bien avec des fonctions trop limités L’ Appareil bien fini fonctionne bien avec un usage limité
Datum plaatsing: 2026-03-04
Rated 4 van de 5 door Alain 29350 uit Conforme pour un usage adapté Acheté le mois dernier, pour mon usage de cuisto amateur (😁) il suffit largement
Datum plaatsing: 2026-03-04
