Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Bakpan 26cm zwart Alle branders inclusief inductie
7€95
Kenmerken
| Merk | . |
| Producttype | Bakpan |
| Kleuren | Zwart |
| Diameter (cm) | 26cm |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Materiaal binnenkant | Geëmailleerd Staal |
| Afneembare handgreep | Nee |
| Geschikt voor | Geschikt Voor Alle Types Fornuizen |
| Vaatwasserbestendig | Nb |
| Aanvullende kenmerken | Met metalen mand inbegrepen Vermijd de vaatwasser voor een optimale levensduur van uw pan |
| Afmetingen product | H 9,5 cm x L 45 cm x D 27 cm |
| Afmetingen pakje | H 9,5 cm x L 45 cm x W 27 cm |
| Nettogewicht | 0,71kg |
| Brutogewicht | 0,71kg |
| Artikelcode | 969564 |
Rated 5 van de 5 door Kherkhach Fatiha uit Friteuse Parfait je fais de très bonnes frites facile d utilisation
Datum plaatsing: 2026-03-07
Rated 5 van de 5 door Mimi uit Poêle à frire Très bonne poêle à frire Pratique pour deux personnes et un enfant Elle est bien à induction Pas chère et pratique merci electrodepot
Datum plaatsing: 2026-02-22
Rated 4 van de 5 door Celib uit Rien de plus simple Rapport qualité prix satisfaisant. Simple d'utilisation.
Datum plaatsing: 2026-02-15
Rated 5 van de 5 door Fab54 uit Très bien J'ai acheté cette article le mois dernier très bien
Datum plaatsing: 2026-02-08
Rated 5 van de 5 door Michel uit Poêle à frire 26cm POur les frittes , impécable .Pour un prix très acceptable
Datum plaatsing: 2026-01-05