Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Inductiefornuis VALBERG IC 60 3MP W 343C
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Verwarmingswijze | Inductie |
| Aantal kookzones | 3 |
| Type vuur | Inductie |
| Ontsteking | Tactiel |
| Vermogen vuren (W) | 7 000W |
| Type oven | Pulsverhitting |
| Inhoud | 65L |
| Schoonmaken van de oven | Pyrolyse |
| Vermogen oven (W) | 3 200W |
| Koude deur | Ja |
| Energieklasse | A |
| Toebehoren. | - |
| Beveiligingen | Controlelampjes Voor Restwarmte |
| Meerfasige aansluiting | 1 Fase |
| Kabel meegeleverd | Ja, zonder stopcontact |
| Te weten | Om uw product te installeren en in gebruik te nemen, moet u controleren of u alles hebt wat u nodig hebt om het te gebruiken. De elektrische kabel en stekker worden mogelijk niet meegeleverd. Controleer de functie "kabel(s)". Bij een gasgestookt product wordt de gasleiding nooit meegeleverd. |
| Kleuren | Wit |
| Afmetingen product | H 81,8 cm x L 60 cm x D 60,5 cm |
| Breedte | 60cm |
| Afmetingen pakje | H 90 cm x L 70 cm x W 64 cm |
| Brutogewicht | 60kg |
| Aanvullende kenmerken | Ontdek ons Merk en onze Valberg Producten |
| Stroomverbruik in stand-bymodus | 0,8W |
| Automatisch uitschakelen | 20min |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 971965 |
Rated 4 de 5 de Guet68 par Facile à utiliser. Un défaut qui m'indinspose, le ventilateur qui se met en marche. Autrement le produit est bien, l'utiliser est facile. La finition en bas du tiroir n'a pas été faite (pas de cache)
Date de publication: 2026-02-14
Rated 4 de 5 de Mau77 par Un très bon rapport qualité / prix Très bonne cuisinière. Dommage que le prix des pièces de rechange et la main d'oeuvre vous obligent à racheter un nouvel exemplaire. Ce n'est pas très écolo tout cela !
Date de publication: 2025-11-24
Rated 4 de 5 de Kik par Bon appareil Satisfaite globalement . Pré chauff. Four un peu long
Date de publication: 2025-11-17
Rated 5 de 5 de Criki25 par Super produit Très bon produit, le seul bémol, le bruit de la ventilation dès que l'on allume une plaque induction.
Date de publication: 2025-11-07
Rated 1 de 5 de Bob27 par Plaques bruyantes Les plaques de cuisson sont beaucoup trop bruyantes
Date de publication: 2025-11-04
