Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
APPLE AirPods 4 wit
118€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | APPLE |
| Type | True Wireless Oordopjes, Semi-Intra |
| Autonomie | 5h |
| Autonomie met oplaadbox | 30h |
| Handenvrij | Ja |
| Afstandsbediening | Ja, geïntegreerd |
| Aanvullende kenmerken | Aangepaste ruimtelijke audio met dynamische hoofdbewegingsvolging |
| Nettogewicht | 0,125kg |
| Brutogewicht | 0,33kg |
| Afmetingen product | H 4,6 cm x L 5 cm x D 2,1 cm |
| Afmetingen pakje | H 4,62 cm x L 5,01 cm x W 2,12 cm |
| Artikelcode | 10011455 |
Rated 5 van de 5 door Aneso uit Bon produit Produit conforme à la description. Retrait au drive pratique
Datum plaatsing: 2026-05-15
Rated 5 van de 5 door MPat uit Bonne fonctionnalité !!! Excellent fonctionne très bien. Bonne tenue. Très bonne marque !! Je recommande !!
Datum plaatsing: 2026-05-13
Rated 5 van de 5 door Axelle85 uit Nickel Très contente de mon achat, à un prix tout à fait raisonnable
Datum plaatsing: 2026-05-11
Rated 4 van de 5 door Anoniem uit Super bien! J'ai acheté cet article il y'a un mois et je suis très satisfait.
Datum plaatsing: 2026-05-06
Rated 5 van de 5 door Wallas uit Excellent matériel Excellent, merci je n’utilise beaucoup tout marche bien
Datum plaatsing: 2026-05-03