Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Externe Harde Schijf 2,5" VERBATIM 4 TB USB 3.0 zwart
129€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | VERBATIM |
| Formaat | 2,5" |
| Type | Hdd (Mechanisch) |
| Totale opslagcapaciteit | 4To |
| Aansluittechniek harde schijf | Usb 3.0 |
| Wifi | Nee |
| Compatibiliteit PC/MAC | Windows 8, Windows 7, Windows 10, Mac Os |
| Hoofdmateriaal | Plastique |
| Kleuren | Zwart |
| Toebehoren. | - |
| Refurbished | Nee |
| Afmetingen product | H 80 mm x L 118 mm x D 20 mm |
| Afmetingen pakje | H 17 cm x L 14 cm x W 24 cm |
| Nettogewicht | 0,17kg |
| Brutogewicht | 0,21kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | VERBATIM GMBH |
| Postadres | DÜSSELDORFER STR. 13, D - 65760 ESCHBORN |
| E-mailadres | INFO.GERMANY@VERBATIM-EUROPE.COM |
| Artikelcode | 958631 |
Rated 5 van de 5 door pistache28 uit un bon disque dur externe Un disque dur externe rapide et de bon rapport qualité-prix.
Datum plaatsing: 2026-03-03
Rated 5 van de 5 door JJ 40 uit Génial Très satisfait pour nouvellre console x box.je recommande
Datum plaatsing: 2026-02-22
Rated 5 van de 5 door Gillou59100 uit Très bien Très bon article que j'ai acheté pour la seconde fois.
Datum plaatsing: 2026-02-09
Rated 5 van de 5 door DJORGIO13500 uit disque dur externe Excellent produit très fonctionnel et pratique à utiliser
Datum plaatsing: 2026-02-07
Rated 5 van de 5 door Teddy 30 uit Très bon disque Je l'ai acheté il y a 3 semaines, belle finition. Il est très rapide , USB 3, j'ai fait mes transfert la nuit, j'avais deux To à sauvegarder. Très bon produit.
Datum plaatsing: 2026-01-28