Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Refurbished
Harde schijf HIGH ONE 500Gb USB C 3.0 Refurbished grade A+
38€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Kenmerken
| Merk | HIGH ONE |
| Type | Hdd (Mechanisch) |
| Totale opslagcapaciteit | 500Go |
| Aansluittechniek harde schijf | Usb 3.0 |
| Wifi | Nee |
| Compatibiliteit PC/MAC | Universeel |
| Hoofdmateriaal | Plastique |
| Kleuren | Zwart |
| Categorie | Refurbished |
| Afmetingen product | H 1,2 cm x L 12 cm x D 7,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 3,2 cm x L 14,1 cm x W 8,7 cm |
| Nettogewicht | 0,131kg |
| Brutogewicht | 0,3kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 984841 |
Rated 5 de 5 de tof 87 par très bon produit tres bon produit utilisation simple et efficace parfais
Date de publication: 2026-03-22
Rated 5 de 5 de Quent1 Mrchl par Très bon choix ! Rapport qualité-prix plaisant ! Facile à configurer et à utiliser
Date de publication: 2026-03-15
Rated 5 de 5 de Bien par Fonctionne bien Je l'ai acheté récemment mais très bon , je suis satisfait.
Date de publication: 2026-03-12
Rated 5 de 5 de Arny par Bon DD Content de mon achat blablabla blablabla blablabla
Date de publication: 2026-02-19
Rated 5 de 5 de Michel par Très bon produit Très bon produit pour le prix il fait le travail je recommande pour les sauvegardes
Date de publication: 2026-02-10
