Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Refurbished
Harde schijf HIGH ONE 500Gb USB C 3.0 Refurbished grade A+
27€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | HIGH ONE |
| Type | Hdd (Mechanisch) |
| Totale opslagcapaciteit | 500Go |
| Aansluittechniek harde schijf | Usb 3.0 |
| Wifi | Nee |
| Compatibiliteit PC/MAC | Universeel |
| Hoofdmateriaal | Plastique |
| Kleuren | Zwart |
| Refurbished | Ja |
| Afmetingen product | H 1,2 cm x L 12 cm x D 7,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 3,2 cm x L 14,1 cm x W 8,7 cm |
| Nettogewicht | 0,131kg |
| Brutogewicht | 0,3kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 984841 |
Rated 1 de 5 de Abb par A 2 Jours il ne fonctionne plus . Il est deja retourné
Date de publication: 2026-04-21
Rated 5 de 5 de cameleion par Reconditionné et parfait Très bon produit, même reconditionné : fonctionne parfaitement !
Date de publication: 2026-04-14
Rated 5 de 5 de San14 par Super fonctionnalités J'ai acheté cette article et j'en suis contente et le prix était intéressant.
Date de publication: 2026-04-03
Rated 5 de 5 de Fd aj par Très bon produit Le produit correspond a mais attentes excellent produit
Date de publication: 2026-03-27
Rated 5 de 5 de tof 87 par très bon produit tres bon produit utilisation simple et efficace parfais
Date de publication: 2026-03-22
