Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Coupe-Légumes MOULINEX Fresh Express DK853BE0 - 3-en-1
49€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | MOULINEX |
| Functies | Groentensnjider |
| Vermogen (W) | 150W |
| Meegeleverde kom | Nb |
| Toebehoren. | 3 gekleurde roestvrijstalen kegels |
| Afmetingen pakje | H 24,5 cm x L 24,6 cm x W 19,5 cm |
| Aanvullende kenmerken | Of u nu heerlijke samengestelde salades, groentegratin of andere smakelijke recepten wilt bereiden, de elektrische 3-in-1 Fresh Express groentesnijder kan het allemaal! Snijd, rasp en schaaf al uw favoriete ingrediënten met een handig direct-serveersysteem dat uw gesneden voedsel direct in de kom laat vallen om het schoonmaken te beperken. Het voorbereiden van uw ingrediënten is nog nooit zo gemakkelijk geweest! |
| Brutogewicht | 1,72kg |
| Artikelcode | 10015986 |
Rated 4 van de 5 door CHRIS13 uit Petit et facile Pratique , petit, facile à utiliser et à ranger. Assez efficace pour le rapport qualité prix
Datum plaatsing: 2026-03-20
Rated 3 van de 5 door Betty uit Moderee Pas mal mais pour pomme de terre en rondelles il faut sue les pommes de terre soient de petite grosseur donc pas top
Datum plaatsing: 2026-03-12
