Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gietijzeren gasvuur PREMIUM 0340049
39€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | PREMIUM |
| Energiebron van de barbecue | Propaangas, Butaangas |
| Type gebruik | Buiten |
| Aantal personen | 2 |
| Vermogen (W) | 9 000W |
| Thermostaat | Ja |
| Aantal kookzones | 1 |
| Kookoppervlak | 0 |
| Kookoppervlak (breedte in cm) | 32cm |
| Kookoppervlak (lengte in cm) | 41cm |
| Verwijderbaar rooster | Nb |
| Vetvanger | Nee |
| Type grill | Zonder Rooster |
| Tablet | Nee |
| Verwijderbare voeten | Ja |
| Aanvullende kenmerken | 3-poot kookplaat voor huishoudelijk gebruik Onmisbare hulp bij het maken van jam en ingemaakte producten Ideaal voor familiefeestjes Dankzij zijn mobiliteit kan hij als extra kookpunt worden gebruikt Oppervlakte: diameter 29 cm Voor buitengebruik |
| Afmetingen product | H 20 cm x L 29 cm x D 41 cm |
| Afmetingen pakje | H 9 cm x L 32 cm x W 43 cm |
| Brutogewicht | 6,3kg |
| Nettogewicht | 6kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | FRIODIS |
| Postadres | 19 RUE RENE CASSIN - ZAC DE LA VILE 77290 MITRY MORY |
| E-mailadres | CONTACT@FRIODIS.COM |
| Artikelcode | 984472 |
Rated 5 de 5 de Anonyme par Puissant Très puissant et vraiment un atout de flexibilité pour le travail en cuisine dans les moments de surcharge
Date de publication: 2026-04-19
Rated 5 de 5 de Lilette par Super réchaud Content de cet article déja utilisé. Je recommande
Date de publication: 2026-04-12
Rated 5 de 5 de Azzar par Super fonctionnement Article propre puissant comme réchaud para port a son prix
Date de publication: 2025-10-26
Rated 5 de 5 de Tony par Super Rapport qualité prix au top. ,.....................
Date de publication: 2025-10-13
Rated 5 de 5 de Rosie par Rechaud a gaz Top comme produit. Je recommande.++++ Merci encore
Date de publication: 2025-10-05