Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Friteuse FRITEL A106 4L
49€95
Ontdek de Friteuse FRITEL A106 4L
Met olie
Voor het frituren van al uw hartige en zoete recepten.Kleine tip: overschrijd een temperatuur van 180°C niet.
4 personen
De inhoud van de bak maakt het mogelijk om te koken voor 4 personen per bereiding.Vermogen
2400 wattInbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | FRITEL |
| Producttype | Inox Friteuse |
| Vermogen (W) | 2 400W |
| Capaciteit aan verse frieten (kg) | 1,5kg |
| Aantal porties | 3 Tot 4 |
| Koude wanden | Ja |
| Afneembare kuip | Ja |
| Materiaal binnenkant | Glazuur |
| Timer | Nee |
| Thermostaat | Ja |
| Kijkvenster | Ja |
| Afmetingen product | H 24,5 cm x L 21 cm x D 38 cm |
| Afmetingen pakje | H 284 cm x L 404 cm x W 266 cm |
| Brutogewicht | 3,69kg |
| Artikelcode | 10010859 |
Rated 1 van de 5 door Pas content uit Urgent J ai jamais recu ma commande et je voudrais savoir comment faire pour etre livre car cela traine depuis des jours
Datum plaatsing: 2026-04-01
Rated 5 van de 5 door Lili uit Très content de cette article elle super fonctionnel
Datum plaatsing: 2026-03-05
Rated 5 van de 5 door Tricky uit Nickel Bon matériel à prix minis. Garantie comme ailleurs.
Datum plaatsing: 2026-02-17
Rated 5 van de 5 door Jjacsues uit Fonctionne très bien Fonctionne très bien ... Pour moins cher qu ailleurs
Datum plaatsing: 2026-02-16
Rated 5 van de 5 door chriustian uit friteuse tout est nikel j en suis ravi acheter cette 2e friteuse uniquement pour les frites
Datum plaatsing: 2026-02-05