Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Digitale fotokader AGFAPHOTO Realiview APF1000W
69€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | AGFAPHOTO |
| Grootte scherm in cm | 25cm |
| Totale opslagcapaciteit | 32Go |
| Videoformaat | PNG, JPEG |
| Afmetingen product | H 17,4 cm x L 25,5 cm x D 1,8 cm |
| Afmetingen pakje | H 0,47 cm x L 0,37 cm x W 0,22 cm |
| Aanvullende kenmerken | De Realiview APF1000WIFI verbonden fotolijst biedt u een unieke ervaring in het delen van foto’s en video’s. Uw familie en vrienden kunnen hun mooiste kiekjes rechtstreeks via Wifi naar uw lijst sturen, waar ze ook zijn in de wereld, dankzij de FRAMEO-app (compatibel met iOS en Android). De kwaliteit van het 10’’ (25,4 cm) aanraakscherm zal al uw foto’s en video’s prachtig tot hun recht laten komen. Met 32 GB ingebouwd geheugen bent u verzekerd dat u uw mooiste levensmomenten zonder beperkingen kunt opslaan. |
| Brutogewicht | 1,12kg |
| Artikelcode | 10014243 |
Rated 5 van de 5 door Tati uit Très pratique pour avoir toujours des photos à reg J’ai acheté cet article pour mes beaux parents et ils sont pleinement satisfait
Datum plaatsing: 2026-01-14
Rated 5 van de 5 door LM60 uit Très bon rapport qualité prix Cadeau de Noël pour mon époux qui est ravi d’avoir un cadre photo numérique facile d’utilisation et avec une grande capacité de stockage.
Datum plaatsing: 2026-01-11
Rated 5 van de 5 door riton24 uit facile d'utilisation cadre photo facile à utiliser très satisfait bonne qualité prix
Datum plaatsing: 2026-01-08
Rated 5 van de 5 door Lyd35 uit Très bon produit Très bon produit, facile d’utilisation, prix très adordable !
Datum plaatsing: 2026-01-05
Rated 5 van de 5 door Brigitte uit Pour les grands parents chouette 🎁 Excellent produit de qualité facile à utiliser à tous âge prix raisonnable
Datum plaatsing: 2026-01-02