Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gasfornuis FAGOR FACG2002S
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | FAGOR |
| Verwarmingswijze | Gas |
| Aantal kookzones | 4 |
| Ontsteking | Automatisch |
| Energietype van de vuren | Aardgas Of Gas Uit Een Gasfles (Butaan/Propaan) |
| Vermogen vuren (W) | 7 500W |
| Type oven | Gas |
| Inhoud | 74L |
| Schoonmaken van de oven | Katalyse |
| Vermogen oven (W) | 2 800W |
| Toebehoren. | 1 lèchefrite + 1 grille |
| Kookbeveiliging | Thermokoppel |
| Meerfasige aansluiting | 1 Fase |
| Geschikt voor propaan-butaa | Na Ombouwen Geschikt |
| Kabel meegeleverd | Ja, zonder stopcontact |
| Te weten | Pour l’installation et la mise en service de votre produit, contrôlez que vous avez tous les éléments nécessaires à son utilisation. Le câble électrique et la prise peuvent ne pas être fournis. Vérifiez la caractéristique "câble(s)". Pour un produit fonctionnant au gaz, sachez que le tuyau de gaz n’est jamais fourni. |
| Afmetingen product | H 85 cm x L 60 cm x D 60 cm |
| Breedte | 60cm |
| Afmetingen pakje | H 92,2 cm x L 64,5 cm x W 68,4 cm |
| Brutogewicht | 46,5kg |
| Kleuren | Grijs |
| Artikelcode | 10017855 |