Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Dampkap AMICA AH7416
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | AMICA |
| Type | Afvoergroep |
| Type aanzuiging | Buitenafvoer En Recyclage |
| Maximaal luchtdebiet | 297m³/h |
| Aantal snelheden | 3 |
| Motorvermogen | 65W |
| Verlichting | Ja, Led |
| Vetfilter | Aluminium, Afwasbaar In Vaatwasser |
| Geurfilter | Ja |
| Aantal lampen | 2 |
| Energieklasse | C |
| Diameter van de schede | 15cm |
| Inbouwafmetingen | L 48,3 x P 26.5 cm |
| Afmetingen product | H 21 cm x L 58,5 cm x D 34 cm |
| Afmetingen pakje | H 21 cm x L 58,5 cm x W 34 cm |
| Brutogewicht | 7,5kg |
| Kleuren | Inox |
| Artikelcode | 990581 |