Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Espressomachine KRUPS YY5129FD XS RGE+60
59€
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | KRUPS |
| Type koffiezet | Koffiepadapparaat |
| Kleuren | Rood |
| Systeem | Dolce Gusto-Capsules |
| Aantal tassen | 1 |
| Inhoud | 0,8L |
| Afneembaar reservoir | Ja |
| Zichtbaar waterpeil | Ja |
| Automatische slaapstand | Nee |
| Stopzetting van het doorlopen van de koffie | Nee |
| Capsulerecuperatiebak | Nee |
| Vermogen (W) | 1 500W |
| Schoonmaak | Eenvoudig |
| Aanvullende kenmerken | De nieuwe Nescafé Dolce Gusto machine, een XS-formaat voor een XL-keuze - COMPACT EN KLEURRIJK ONTWERP: 14 cm breed, 28 cm hoog, 27 cm diep. - 2 POSITIES VOOR DE KOPJESHAAK voor kleine kopjes, grote kopjes en travel mugs. INTUÏTIEVE CAPSULEHOUDER die de machine aanzet bij het openen (snelle voorverwarming van 30 seconden) en vaatwasmachinebestendig is. - 15 BAR DRUK om alle dranken te maken, van espresso tot melkdranken, koud of warm. - 2 JAAR GARANTIE en 15 JAAR REPARATIEGARANTIE - TRANSPARANTE EN AFNEEMBARE WATERTANK 0,8L, gemakkelijk toegankelijk met volledig afneembaar deksel voor eenvoudig onderhoud en bijvullen. - ENERGIEBESPAREND MODUS: de machine schakelt na 1 minuut inactiviteit automatisch uit |
| Afmetingen product | H 27,6 cm x L 26,6 cm x D 13,6 cm |
| Afmetingen pakje | H 30,1 cm x L 17,6 cm x W 28,6 cm |
| Nettogewicht | 2kg |
| Brutogewicht | 6,1kg |
| Artikelcode | 984335 |
Rated 5 van de 5 door Sissi uit Bon article Bel article , utilisation facile , je recommande cet achat
Datum plaatsing: 2026-03-08
Rated 4 van de 5 door Anoniem uit Bonne cafetière Satisfaite globalement de mon achat pas d’autres remarques
Datum plaatsing: 2026-03-04
Rated 5 van de 5 door Flo uit Cafe Très contente de l envoi et de ce produit fácile à utiliser
Datum plaatsing: 2026-02-19
Rated 5 van de 5 door gepeto uit moyen ne chauffe pas tres fort pour du cafe aime le cafe tres chaud
Datum plaatsing: 2026-02-19
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Facile d’utilisation Très content de cet achat ; destiné à être utilisé dans un studio ; très bon rapport qualité prix
Datum plaatsing: 2026-02-16
