Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Espressomachine KRUPS YY1531 Inissia
79€95

Eco-tips voor uw koffiezetapparaat ? Het antwoord van Sara:
ELECTRO DEPOT ondersteunt je bij het beter beheren van uw energieverbruik en helpt je de juiste dagelijkse gewoonten aan te nemen.
Voor meer informatie, klik hier.
Video
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | KRUPS |
| Type koffiezet | Espresso Met Doseerpads |
| Kleuren | Rood |
| Druk (bar) | 19bar |
| Systeem | Nespresso-Capsules |
| Aantal tassen | 1 |
| Inhoud | 0,7L |
| Afneembaar reservoir | Ja |
| Zichtbaar niveau | Ja |
| Automatische slaapstand | Ja |
| Stopzetting van het doorlopen van de koffie | Ja |
| Capsulerecuperatiebak | Ja |
| Vermogen (W) | 1 200W |
| Aanvullende kenmerken | 2 kopjesformaten (opklapbaar kopjesrooster) ESPRESSO (40ml) EN LUNGO (110ml) Een koffiezetapparaat met een eenvoudig en strak design Energiebesparingsmodus met automatische uitschakeling na 9 minuten inactiviteit. Thermoblock-systeem met een hogedrukpomp voor het maken van een espresso met een romige crema. |
| Afmetingen product | H 32 cm x L 12 cm x D 23 cm |
| Afmetingen pakje | H 30,2 cm x L 19,1 cm x W 34,2 cm |
| Nettogewicht | 2,39kg |
| Brutogewicht | 3,42kg |
| Artikelcode | 941978 |
Rated 4 de 5 de Toto par Très content, mais l'offfrfe conjointe n'étair pas Je suis très content de mon achat, mais il comportait une offre publicitaire valable pour des capsules Nespresso d'une valeur de 30 €. Cette offre n'était valable qu'en France : c'est un procédé inadmissible. Si vous vendez en Belgique, vous enlever l'offre, quand bien même il y est bien indiqué que ce n'est valable qu'en France : c'est une tec hnique pour tromper le client.
Date de publication: 2026-04-12
Rated 5 de 5 de Serpent26 par Très bien pensé Très bon produit j’en suis très content très facile à utiliser
Date de publication: 2026-03-24
Rated 5 de 5 de Did30 par super fonctionnement Magnifique..tres bonne machine a cafe..rapide et un excellent cafe
Date de publication: 2026-03-14
Rated 5 de 5 de Bonjam par Très bonne cafetière nespresso Produit conforme à mes attentes , simple d'utilisation
Date de publication: 2026-03-13
Rated 3 de 5 de MamanAB par Publicité mensongère ou erreur de livraison ? J'ai acheté cet article et on me l'a livre par BPost : l'article reçu ne correspond pas a la publicité : il devait être rouge mais il est arrivé en noir ... Dommage !
Date de publication: 2026-02-24
