Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Elektrische Step NINEBOT by Segway E2 Pro
279€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | NINEBOT |
| Type hoofdgebruik | Stedelijk |
| Maximaal ondersteund gewicht | 100kg |
| max snelheid | 25Km/h |
| Autonomie | 35km |
| Informatie voor de consument | De opgegeven actieradius is indicatief en kan verschillen van het bereik bij werkelijk gebruik. |
| Maximale helling % maaiprincipe | 18 |
| Verlichting | Lichten Vooraan + Achteraan |
| Knipperlichten | Ja |
| Oplaadtijd (Uur) | 5 |
| Type batterij | 7,6 Ah, 36V, Lithium Batterij |
| Vering vooraan | Geen Vering |
| Vering achteraan | Geen Vering |
| Type rem vooraan | Trommelrem |
| Type rem achteraan | Elektronisch Remsysteem |
| Afmetingen voorwielen | 10" |
| Type wiel vooraan | Zonder Binnenband |
| Type wiel achteraan | Zonder Binnenband |
| Diversen | Buitenbanden, Richtingaanwijzers, Compatibel Met Apple Find My |
| Afmetingen product | H 114 cm x L 44,5 cm x D 107 cm |
| Afmetingen pakje | H 56,2 cm x L 28,5 cm x W 119,8 cm |
| veiligheidsvoorschriften | Het Dragen Van Beveiliging Is Sterk Aangeraden |
| Kleuren | Zwart |
| Aanvullende kenmerken | Maximale motorvermogen 750W. Waterbestendigheid: IPX4 & batterij IPX6. |
| Brutogewicht | 20kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | SEGWAY-NINEBOT EUROPE |
| Postadres | DYNAMOSTRAAT 7 1014 BN AMSTERDAM |
| E-mailadres | INFO@SEGWAY.EU.COM |
| Artikelcode | 992159 |
Rated 5 de 5 de Tps par super pratique j’ai acheté cette trottinette le mois dernier ;et je suis très satisfait
Date de publication: 2026-04-19
Rated 5 de 5 de Jojo par Super trotinette Tres satifais de mon produis je le recomande au tour de moi
Date de publication: 2026-04-16
Rated 4 de 5 de Van par Fonctionnelle Assez content. En espérant qu'il ne tombe pas en panne parce que c'est compliqué le service après vente.
Date de publication: 2026-04-06
Rated 4 de 5 de Cottages41 par sa marche bien je suis très content l autonomie suffisant et vitesse suffisante
Date de publication: 2026-04-04
Rated 5 de 5 de Bob27 par Super fonctionnalité J'ai acheté cet trottinette maintenant je suis très satisfait
Date de publication: 2026-04-04