Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Droogrek VALBERG tour 36M 4 niveaus
25€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Producttype | Droogrek |
| Afmetingen product | H 157 cm x L 69 cm x D 4 cm |
| Afmetingen pakje | H 157 cm x L 69 cm x W 4 cm |
| Kleuren | Wit |
| Aanvullende kenmerken | Drogerek Toren grote capaciteit 4 niveaus - Te gebruiken in halve opening om kleine was te drogen - Optimale droogtijd dankzij ruime afstand tussen de draden - Gemakkelijk te verplaatsen met zijn multidirectionele wieltjes - Rooster van gelast stalen draad, bedekt met plastic voor betere bescherming van de was Blauwe accessoires (hoeken, wieltjes) Afmetingen geopend: 69x69x158 cm |
| Brutogewicht | 4kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 971356 |
Rated 3 van de 5 door Anoniem uit Moyen Qualité moyenne et pas très large le côté pratique c'est que l'on peut le rabattre de moitié.
Datum plaatsing: 2026-03-26
Rated 5 van de 5 door Ruby59 uit Super Parfait cela me convient facile à transporter jusqu'à a la terrasse et pratiqué pour le rangement
Datum plaatsing: 2026-03-11
Rated 2 van de 5 door Imad uit Pour dépanner Il n'est pas assez costaud, ses fils se tordent facilement en mettant une couette ou des vêtements lourds, serait-il mieux avec un étagère en plus.
Datum plaatsing: 2026-03-06
Rated 5 van de 5 door xxx uit super fonctionalite ras contente de mon achat pratique simple et élégant
Datum plaatsing: 2026-02-25
Rated 4 van de 5 door Lea 2134 uit Pratique Ce séchoir est très pratique même si au vu prix, la qualité est moindre, mais fait l'affaire. Ne prend pas de place, une fois plié.
Datum plaatsing: 2026-02-25
