Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Mini braadpan 12 cm COSYLIFE
2€55
Kenmerken
| Merk | COSYLIFE |
| Producttype | Mini braadpan |
| Kleuren | Verscheidene Kleuren |
| Diameter (cm) | 12cm |
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| Materiaal binnenkant | Téflon |
| Afneembare handgreep | Nee |
| Geschikt voor | Enkel Gas |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Aanvullende kenmerken | Verschillende kleuren beschikbaar in de winkel Ontdek ons merk en onze Cosylife-producten |
| Afmetingen product | H 24 cm x L 4 cm x D 12 cm |
| Afmetingen pakje | H 24 cm x L 4 cm x W 12,5 cm |
| Nettogewicht | 0,15kg |
| Brutogewicht | 0,15kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 935963 |
Rated 1 de
5
de
Koala1967 par
Mini poele
Jolies mais ne fonctionne pas sur ma plaque a induction
Il faut avoir un feu tres petit
Ma plaque ne la détecte pas..
Date de publication: 2026-04-27
Rated 5 de
5
de
Jo86 par
Bien
Super produit rien à signaler je conseille vraiment ce produit
Date de publication: 2026-03-21
Rated 5 de
5
de
Mfp par
Fonctionnel et pratique
Super pour faire des pancakes. Nous avons apprécié
Date de publication: 2026-01-22
Rated 4 de
5
de
Tatipatisse par
Pratiques
Contente de mon achat. Petites poêles pratiquespour la cuisson des oeufs, préparer une petite,sauce ou réchauffer un petit reste
Date de publication: 2026-01-12
Rated 2 de
5
de
Bfd par
Non
Trop legere pour l'induction, ne marche pas avec induction
Date de publication: 2025-12-30
