Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Blender NUTRIBULLET MAGIC BULLET MBR04B
29€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | MAGICBULLET |
| Type | Go To Sport / Smoothie Blender |
| Inhoud | 0,56L |
| Vermogen (W) | 200W |
| Aantal snelheden | 1 |
| Materiaal van de kom | Tritan |
| Aanvullende kenmerken | 200W , tas 560ml |
| Afmetingen product | H 30 cm x L 11,4 cm x D 11,4 cm |
| Afmetingen pakje | H 33,5 cm x L 12 cm x W 13 cm |
| Nettogewicht | 1,35kg |
| Brutogewicht | 1,54kg |
| Artikelcode | 985605 |
Rated 5 van de 5 door Cha91 uit Exelent tres bien J en ai achete deux un et l autre pour offrir exelent produits
Datum plaatsing: 2026-04-17
Rated 5 van de 5 door 123 uit Très pratique pour se faire un milkshake rapidemen J'en suis très contente mais c'est dommage qu'il n'y ait pas un deuxième contenant
Datum plaatsing: 2026-02-22
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Fonctionnalités super Magic Bullet Est tres facile a utilisé idéale pour les milkshake
Datum plaatsing: 2026-02-08
Rated 5 van de 5 door Francky uit Blinder Facilement nettoyable léger à porter petit facile à ranger
Datum plaatsing: 2026-01-24
Rated 3 van de 5 door Nat423 uit Mixeur a jus uniquement Moins satisfaite que celui identique que j'avais auparavant. Pas de sélection de vitesse, du coup ne mixe pas comme il faut, même de simple olives noires sans noyeau.
Datum plaatsing: 2025-12-28