Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Blender MOULINEX LM841B10 - soepmaker
99€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | MOULINEX |
| Type | Soepmaker |
| Inhoud | 1,2L |
| Vermogen (W) | 1 000W |
| Aantal snelheden | 1 |
| Materiaal van de kom | Roestvrij Staal |
| Aanvullende kenmerken | EENVOUDIG: dankzij Easy Soup bereidt u heerlijke zelfgemaakte soepen, compotes en smoothies voor 4 personen (inhoud van 1,2 l) TIJDBESPARING: 5 automatische programma’s (duur van 4 tot 25 minuten) besparen u tijd in de keuken door het bereiden van romige soepen, soepen met stukjes, compotes en smoothies mogelijk te maken INTUÏTIEVE INTERFACE: Met twee klikken is uw soepmachine klaar voor gebruik COMFORTABEL: Dankzij de dubbele wandisolatie houdt deze soepmachine uw soep 40 minuten warm nadat deze klaar is PERFECTE MIX: De 4 messen mixen uw soepen en bereidingen perfect COMPACT: Dankzij het afneembare netsnoer past deze elegante soepmachine perfect in elke keuken RECEPTENBOEK: 30 recepten om te starten met het bereiden van winter- en zomersoepen, heerlijke compotes, smoothies en desserts |
| Afmetingen product | H 39 cm x L 23 cm x D 16 cm |
| Afmetingen pakje | H 39,6 cm x L 22,4 cm x W 23,4 cm |
| Nettogewicht | 2,38kg |
| Brutogewicht | 39,6kg |
| Artikelcode | 986402 |
Rated 5 de 5 de inconnu72 par Fait bien son travail Conforme à ce que j'attendais de ce produit. Qualité au rendez vous.
Date de publication: 2026-04-07
Rated 5 de 5 de papyguy2012 par TRES CONTENT JUSQU A PREUVE DU CONTRAIRE, voire garantie effective
Date de publication: 2026-02-26
Rated 4 de 5 de Aspharathe77 par Bien pratique. J'ai acheté cet appareil le mois dernier sur les conseils d'une amie. Pour les personnes qui n'ont pas de mixer chauffant c'est une bonne alternative pour faire des soupes. Je suis un peu plus réservé sur les recettes proposées. Les soupes sont bien moulinées.
Date de publication: 2026-01-15
Rated 5 de 5 de Chris44 par Parfait chris 44 J'ai acheté cet article le mois dernier et j'en suis très satisfaite. C'est parfait et rapide.
Date de publication: 2026-01-11
Rated 5 de 5 de Zaza par Super appareil J avais déjà un appareil à soupes chauffant d une autre marque qui m a lâché ! Et comme j adore les soupes maisons j ai acheté celui-ci, c est une marque que j apprécie et je suis ravie du blender, il garde la soupe chaude pendant 30 mn et s éteint tout seul, de plus il peut faire des compotes (pas encore essayé), je suis très contente de mon achat j'utilise souvent cet appareil culinaire, simple, rapide qui en plus peut faire des smoothies.
Date de publication: 2026-01-08
