Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
XIAOMI TV Box S - 3e generatie
69€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | XIAOMI |
| Type | TV Box |
| Operating Systeem | Google TV |
| Resolutie | Uhd 4K |
| Connectiviteit | Wifi, Bluetooth, Hdmi |
| Spraak assistent | |
| Geïntegreerde Chromecast | Ja |
| Aantal HDMI-aansluitingen | 1 |
| USB | 1 |
| Micro SD-poort | Nee |
| Aanvullende kenmerken | - Ultra Hoge Definitie 4K - Krachtige processor - 2GB RAM + 32GB ROM (opslag) - Google TV - Dolby Vision en HDR10+ - Dolby Atmos en DTS-HD voor een meeslepend geluid - Bluetooth 5.2 - WiFi 6 voor een snellere verbinding - Vooraf geïnstalleerde apps: Netflix, Prime Video, Youtube |
| Beschrijving markering | - Ultra Hoge Definitie 4K - Krachtige processor - 2GB RAM + 32GB ROM (opslag) - Google TV - Dolby Vision en HDR10+ - Dolby Atmos en DTS-HD voor meeslepend geluid - Bluetooth 5.2 - WiFi 6 voor een snellere verbinding - Vooraf geïnstalleerde apps: Netflix, Prime Video, Youtube |
| Afmetingen product | H 2 cm x L 10 cm x D 9 cm |
| Afmetingen pakje | H 4,25 cm x L 10 cm x W 17,1 cm |
| Brutogewicht | 0,34kg |
| Artikelcode | 10011575 |
Rated 4 de 5 de anto3105 par parfait ! acheté cet article il y a quelques semaines, parfait !
Date de publication: 2026-05-05
Rated 5 de 5 de Jeannot par Cela vaut le détour. J’ai acheté cet article avec quelques doutes sur ces réels capacités. Je suis aujourd'hui pleinement convaincu de celles ci.
Date de publication: 2026-05-04
Rated 5 de 5 de MAV62 par Très bon produit. Très bon produit et vendeur très agréable. Nous n'hésiterons pas à y retourner pour d'autres achats.
Date de publication: 2026-03-13
Rated 5 de 5 de NONO1280 par Polyvalente et efficace Petite, discrète mais polyvalente, avec elle on trouve tous les films, ainsi que toutes les chaînes, j'ai installé Freetv et tout fonctionne parfaitement, excellente connexion wifi, à conseiller !
Date de publication: 2026-03-06
Rated 4 de 5 de philippe 59330 par QUALITE ET PRIX IMBATTABLE POUR CETTE TV BOX XIAOM Un rapport qualité, prix, inégalé. Tout est là, il ne reste plus qu'à raccorder. La télécommande est petite et il n'y a pas de chiffres.
Date de publication: 2026-02-28