Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Alleszuiger KARCHER WD3
79€95
Ontdek de Alleszuiger KARCHER WD3
Unlimited
Autonomie15L
inhoud reservoirWater - As - Stof
Ideaal bij werken, om je kachel of barbecue mee te reinigen. Multifunctioneel.Plooibare buis
De buis van de stofzuiger is plooibaar zodat u zonder zich te bukken gemakkelijk onder meubels en zetels kan stofzuigen.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | KARCHER |
| Type stofzuiger | Alleszuiger |
| Inhoud van het vat (L) | 15L |
| Materiaal binnenkant | Plastic |
| Vermogen (W) | 1 000W |
| Vermogensregelaar | Nee |
| Luchtdebiet | 0,053m³/h |
| Depressie (kPa) | 21kPa |
| Geluidsniveau | 75dB |
| Referentie van de zak | Ro80 |
| Filtertype | Wasbaar |
| Type reiniging | Handmatig |
| Blaasfunctie | Ja |
| Buis | Plastic |
| Zwenkwiel | Ja |
| Lengte van de snoer | 4m |
| Toebehoren. | Water En Stof Borstel, Tas, Spleetmondstuk |
| Aanvullende kenmerken | Ideaal voor het reinigen van uw hal of andere zones die kleine hoeveelheden water vereisen. |
| Kleuren | Geel En Zwart |
| Nettogewicht | 4,48kg |
| Brutogewicht | 5,22kg |
| Afmetingen product | H 45,7 cm x L 32,8 cm x D 34,9 cm |
| Afmetingen pakje | H 43,5 cm x L 38 cm x W 39,3 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | KÄRCHER FRANCE |
| Postadres | 5, AVENUE DES COQUELICOTS Z.A. DES 94865 BONNEUIL SUR MARNE |
| E-mailadres | SERVICE.CLIENT.FR@KARCHER.COM |
| Artikelcode | 975841 |
Rated 5 de 5 de Impeccable par Fonctionne bien C’est un aspirateur rien de spécial il fait son travail
Date de publication: 2026-03-24
Rated 5 de 5 de Kirara par Parfait Aspirateur au top, un petit peu bruyant mitas tant qu'il fait le boulot ça convient
Date de publication: 2026-02-27
Rated 5 de 5 de Anonyme par Polyvalence et excellent rapport qualité/prix Cet aspirateur est un très bon produit : polyvalent, il peut aussi bien fonctionner avec un sac pour la poussière que pour aspirer de l'eau. léger, mobile, très pratique pour ranger les différentes parties sur le socle au moment de le ranger pour diminuer l'encombrement. Il est aussi robuste
Date de publication: 2026-02-20
Rated 1 de 5 de Christian makoundia par Mauvais produit L’aspirateur il marche même pas on a essayé de l’allumer il s’allume vraiment 2 petit secondes et s’éteint automatiquement
Date de publication: 2026-02-18
Rated 5 de 5 de momo par belle et bonne machine rien a redire pour l,ainsta bonne qualité rien a redire facile d'utilisation belle aspect
Date de publication: 2026-02-13