Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Firestick TV AMAZON HD 2024
44€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | AMAZON |
| Type | Firestick TV AMAZON HD 2024 |
| Operating Systeem | Amazon Fire OS |
| Resolutie | Full Hd |
| Connectiviteit | Hdmi, Wifi, Bluetooth |
| Spraak assistent | Alexia |
| Geïntegreerde Chromecast | Nee |
| Videoformaat | VP9, H.265, H.264, HDR 10+, HDR 10 |
| Audioformaat | DTS HD, DOLBY DIGITAL PLUS, DOLBY DIGITAL |
| Micro SD-poort | Nee |
| Afstandsbediening | Ja |
| Aanvullende kenmerken | Vereiste configuratie: een high-definition televisie met een beschikbare HDMI-ingang, een internetverbinding via Wi-Fi en een stopcontact. De Alexa spraakafstandsbediening: hiermee kunt u uw Fire TV Stick bedienen en bepaalde functies (zoals aan/uit en volume) regelen op een breed scala aan compatibele infraroodapparaten, waaronder tv's, soundbars en AV-ontvangers. Opmerking: sommige functies zijn mogelijk niet beschikbaar op bepaalde infraroodapparaten. Bluetooth: Bluetooth 5.0 en Bluetooth Low Energy. Koppeling met luidsprekers, koptelefoons, gamecontrollers en andere compatibele Bluetooth-apparaten. |
| Beschrijving markering | Systeemvereisten: Een HDTV met een beschikbare HDMI-ingang, een wifi-internetverbinding en een stopcontact. Alexa Voice Remote: Hiermee kun je je Fire TV Stick bedienen en functies selecteren (zoals aan/uit en volume) op een breed scala aan compatibele infraroodapparaten, waaronder tv's, soundbars en AV-receivers. |
| Afmetingen product | H 3,9 cm x L 14,1 cm x D 1,8 cm |
| Afmetingen pakje | H 15,5 cm x L 14 cm x W 5,6 cm |
| Brutogewicht | 0,275kg |
| Artikelcode | 10004002 |
Rated 5 de 5 de Matvan par Super pour transformer une ancienne tv en tv smart. Surtout à 26€ comme je l’ai payé moins à 45€ le prix actuel !
Date de publication: 2026-04-22
Rated 5 de 5 de Noeclo par Article performant Très bon article, parfait pour l’utilisation d’une télévision au quotidien. Très rapide, télécommande plus qu’efficace.
Date de publication: 2026-04-20
Rated 5 de 5 de isa par supre produit Ce produit est très aisé a paramétrer et l'utilisation est facile
Date de publication: 2026-04-13
Rated 5 de 5 de fafa15 par Impressionnant l'utilité de ce produit ! Un peu compliqué à comprendre l'utilisation, mais une fois "assimilé" très efficace !
Date de publication: 2026-04-01
Rated 2 de 5 de hadjbomba par moins cher ailleurs j'ai trouvé beaucoup moins cher ailleurs, mais c'est trop tard,
Date de publication: 2026-03-27