Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Smartwatch XIAOMI Smart Band 9 Active Zwart
22€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | XIAOMI |
| Type | Armband Aangesloten |
| Visualización | LCD |
| Resolutie | 320 X 172P |
| Gebruik | Aanraken |
| Capaciteit van de batterij | 300 |
| Autonomie | 18d |
| Belastingstype | Magnetische Lading |
| Oplaadtijd | 2 U |
| Muziekopslag | Nee |
| Micro | Nee |
| App notificaties | Ja |
| Activiteitencontrole | Ja |
| Hartslagbewaking | Ja |
| Bloedoxygenatie | Ja |
| Slaap volgen | Ja |
| Stressbeheersing | Ja |
| Menstruatiecyclus volgen | Ja |
| Sportmodi | 50 |
| Geïntegreerde gps | Nee |
| NFC | Nee |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wifi | Nee |
| Waterdichtheid | Ja |
| Hoofdmateriaal | Plastique |
| Afmetingen product | H 2,69 cm x L 4,59 cm x D 0,99 cm |
| Afmetingen pakje | H 3,3 cm x L 10 cm x W 10 cm |
| Gewicht | 29,7 |
| Brutogewicht | 0,096kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | XIAOMI TECHNOLOGY NETHERLANDS B.V |
| Postadres | PRINSES BEATRIXLAAN 582 2595 BM THE HAGUE |
| E-mailadres | SERVICE.FR@SUPPORT.MI.COM |
| Artikelcode | 10005330 |
Rated 5 van de 5 door jojo 5537 uit Produit de bonne qualité Très bon produit correspond à mes attentes je suis satisfait.
Datum plaatsing: 2026-03-20
Rated 3 van de 5 door Davidou uit Trottinette électrique antivol non compatible avec J'ai acheté cet article j'en suis très content un peu déçu par rapport au conseil sur les accessoires qui ne correspondent pas du tout à mon appareil antivol par exemple
Datum plaatsing: 2026-03-14
Rated 1 van de 5 door Jpb41 uit Montre connecté pas cher Nul, la batterie ne tiens pas 3 jours, la prise de la tension est complètement fausse.
Datum plaatsing: 2026-03-14
Rated 5 van de 5 door vieil acheteur uit super Très bon Produit a un prix attractif. Possibilite d'un bracelet évolutif.
Datum plaatsing: 2026-03-14
Rated 5 van de 5 door Kawole uit Montre Rapport qualité prix excellent, petit bémol a l'attache du bracelet
Datum plaatsing: 2026-03-08