Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Smartwatch ECHO Rainbow Lite Roze + armband Grijs
28€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | ECHO |
| Type | Smartwatch |
| Visualización | LCD |
| Resolutie | 240X284 |
| Gebruik | Tik Op + Knop |
| Capaciteit van de batterij | 300 |
| Autonomie | 5d |
| Belastingstype | Magnetische Lading |
| Oplaadtijd | 1U30 |
| Muziekopslag | Nee |
| Micro | Ja |
| App notificaties | Ja |
| Activiteitencontrole | Ja |
| Hartslagbewaking | Ja |
| Bloedoxygenatie | Ja |
| Slaap volgen | Ja |
| Stressbeheersing | Ja |
| Menstruatiecyclus volgen | Ja |
| Sportmodi | 106 |
| Geïntegreerde gps | Nee |
| NFC | Nee |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wifi | Nee |
| Waterdichtheid | Ja |
| Hoofdmateriaal | Plastique |
| Afmetingen product | H 4,45 cm x L 3,64 cm x D 1,09 cm |
| Afmetingen pakje | H 2,5 cm x L 9,8 cm x W 18 cm |
| Gewicht | 35g |
| Brutogewicht | 0,125kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | MODELABS MOBILES |
| Postadres | 107 RUE LA BOETIE 75008 PARIS |
| E-mailadres | SERVICE.CLIENTS@MODELABS.COM |
| Artikelcode | 10001980 |
Rated 5 de 5 de Impeccable par Parfait Tranquillement tranquille parfait et pratique juste un produit utile
Date de publication: 2026-02-06
Rated 4 de 5 de Nanou 56450 par fonctionnelle Bon produit, facile d'utilisation. Et garde la charge plus 5 jours.
Date de publication: 2026-01-20
Rated 5 de 5 de Colargol par Super J’ai à y ce produit il y a 2 mois et j’en suis très content
Date de publication: 2026-01-11
Rated 5 de 5 de Kro par Belle montre Contente de mon achat. Facile d'utilisation et simple.
Date de publication: 2026-01-07
Rated 5 de 5 de nono622 par super bien Je l'ai acheter pour offrir et la personne est au ange , nickel
Date de publication: 2026-01-05