Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Vloerreiniger TINECO FLOOR ONE S6 STRETCH
279€95
Ontdek de Vloerreiniger TINECO FLOOR ONE S6 STRETCH
40 min
Autonomie0,8L
Capaciteit schoonwatertank0,72L
Inhoud vuilwatertankAlle vloeren
De borstel en accessoires zijn ontworpen voor het stofzuigen van harde vloeren, tapijten en vloerkleden.De Tineco Floor One S6 Stretch Extreme verlegt de grenzen van schoonmaken met zijn 180° kantelbaar ontwerp. Deze intelligente vloerreiniger is speciaal ontworpen om plekken te bereiken die voorheen ontoegankelijk waren, zoals onder bedden, banken en lage meubels. Door stofzuigen, dweilen en drogen te combineren, garandeert hij een onberispelijke reiniging op alle harde vloeren.
180° Stretch Design: Maak overal moeiteloos schoon
- Volledig plat kantelbaar: Dankzij de geavanceerde vloeistofscheidingstechnologie kan de S6 Stretch volledig plat liggen om onder lage meubels te reinigen met uitzonderlijke wendbaarheid.
- Dubbelzijdige randreiniging: De borstelrol is zo ontworpen dat hij langs beide kanten tot op 1 mm van de plinten reinigt voor een perfecte afwerking.
- MHCBS™ Systeem: Houdt de borstelrol constant schoon dankzij een schraper die vuil water en vuil direct verwijdert tijdens het gebruik.
iLoop™ Intelligentie en FlashDry Onderhoud
- Tineco iLoop™ Slimme Sensor: Detecteert automatisch de vuilgraad en past de zuigkracht en watertoevoer aan voor een optimale batterijduur.
- FlashDry Zelfreiniging (60°C): Met één druk op de knop start een volledige cyclus: warmwaterwas gevolgd door centrifugale en thermische droging voor een droge, geurloze borstel in recordtijd.
- LED-scherm en Spraakassistent: Volg de prestaties en ontvang onderhoudsmeldingen via de interactieve interface en gesproken aanwijzingen.
Belangrijkste Technische Specificaties
| Kantelhoek | 180° (Plat design) |
| Batterijduur | Tot 40 minuten |
| Type droging | FlashDry (Hete lucht op 60°C) |
| Randreiniging | Dubbelzijdig (1 mm) |
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | TINECO |
| Producttype | Vloerreiniger |
| Funciones | Stofzuigen, dweilen en drogen |
| Gebruik | Alle Grondsoorten |
| Vloertype | Tegels, Beton, Lino, Tapijt, Tapijt, Parket |
| Zuigkracht | 20 000 |
| Vermogen (W) | 220W |
| Reinigingsmodus | Koud water |
| Plat gebruik | Ja |
| Verlichting borstel | Nee |
| Voeding | Batterij |
| Autonomie | 40min |
| Schoonwaterreservoir | 0,8L |
| Vuilwaterreservoir | 0,72L |
| Detergenttank | Nee |
| Zelfreinigende modus | Ja |
| Drogen van de rol | Ja |
| Droogtijd | 5min |
| Vuil sensor | Ja |
| Toebehoren. | Station de recharge, brosse, filtre |
| Aanvullende kenmerken | Platte waszuiger met 180° ontwerp: het innovatieve platte ontwerp van 180° en de compressie tot 13 cm hoogte maken het mogelijk om de stofzuiger gemakkelijk en grondig te manoeuvreren onder bedden, banken, eettafels en nog smallere ruimtes om verborgen stof te verwijderen. Tineco HyperStretch Technologie: de exclusieve 3-kamer scheiding van vuil water in de draadloze Tineco dweil scheidt effectief vaste stoffen, vloeistoffen en lucht. De nat- en droogstofzuiger isoleert het afvalwater om de motor te beschermen en behoudt de volledige reinigingskracht, zelfs wanneer hij plat ligt. Verbeterde oplossing voor flexibel reinigen: de mini-hulpwieltjes zorgen voor moeiteloze manoeuvreerbaarheid in beide richtingen, terwijl het herpositioneerde schoonwatertankje boven de borstelkop het lichaamsgewicht vermindert en het reinigen vergemakkelijkt. Bovendien kan het 45° ontwerp flexibel naar links en rechts worden gedraaid, zelfs wanneer het plat ligt. Auto-reiniging FlashDry: met 70°C schoon water worden vlekken effectief opgelost en diep gereinigd van de buis tot de borstelrol. Vervolgens wordt een afgesloten droging bij 85°C uitgevoerd om een krachtige waterzuiging in alle onderdelen te garanderen. De borstelrol draait in beide richtingen om de borstel zachter te maken en te drogen, terwijl geurtjes worden verminderd. Lange batterijduur tot 40 minuten: schoon en vuil water evenals de batterijcapaciteit worden continu aangepast door Tineco iLoop. Met de verbeterde pouch-cel van de stofzuiger behoudt de Stretch S6 een autonomie van 40 minuten, zelfs na meerdere gebruiksbeurten, en verlengt zo effectief zijn levensduur. Anti-klitborstel voor lang haar en dierenharen. |
| Kleuren | Zwart |
| Nettogewicht | 4,5kg |
| Brutogewicht | 9,5kg |
| Afmetingen product | H 26,7 cm x L 22,1 cm x D 110,4 cm |
| Afmetingen pakje | H 28,6 cm x L 33,1 cm x W 72,2 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | TINECO INTELLIGENT EUROPE GMBH |
| Postadres | EUROPADAMM 4 41460 NEUSS |
| E-mailadres | INFO.EMEA@TINECO.COM |
| Artikelcode | 10009243 |
Rated 5 de 5 de Lolyta4563 par Super fonctionnalité Super contente de mon Tineco. Avec plus de 120m2 à laver c'est le top. Plus de serpillère à essorer, plus de seaux à monter a l'étage et surtout une eau toujours propre. Bref c'est le top.
Date de publication: 2026-04-30
Rated 4 de 5 de Phi par Satisfait Utilisé depuis le mois passé Outil devenu indispensable pour la propreté du sol. Nous avons un chien et rien ne résiste a l'aspirateur laveur. Seul bémol, un peu cher.
Date de publication: 2026-04-27
Rated 4 de 5 de Boby par Super efficace ! Super efficace au quotidien mais de temps en temps faire un lavage classique pour bien faire les coins surtout, j'avoue que ça ma bien soulager au quotidien un coup un peu partout et un lavage classique le weekend. 2 rouleaux, 1 filtre et 1 bidon de produit de lavage vendu avec, je n'ai toujours pas changer de rouleau pour l'instant. Attention quand même, nettoyé manuellement l'emplacement du rouleau car les poiles s'agglutine à cette endroit.
Date de publication: 2026-04-27
Rated 5 de 5 de mau par laveur achat d'un laveur electrique très content de cet achat
Date de publication: 2026-04-26
Rated 5 de 5 de Eve par Aspirateur Tineco Très satisfaite il aspire très bien lave très bien se nettoie tout seul on a juste à vider l'eau et nettoyer le filtre. Je recommande
Date de publication: 2026-04-26