Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Speaker PICKERING SOUNDKUB 60
39€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Gebruik | Feest Waar Je Wilt |
| Merk | PICKERING |
| Vermogen (W) | 60W |
| Waterdichtheid | Nee |
| Twee speakers koppelen | Ja |
| Ingang micro | Ja |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Aantal luidsprekers | 3 |
| Hulpingang | 1 Aux In |
| USB | Ja |
| Radio | Ja |
| Lichtspel | Ja |
| Afstandsbediening | Ja |
| Micro | Nee |
| Afmetingen product | H 30 cm x L 24 cm x D 24 cm |
| Nettogewicht | 4kg |
| Kleuren | Zwart |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | CHURCHILL |
| Postadres | 20 RUE SAINT GILLES 75003 PARIS |
| E-mailadres | ASSISTANCE@CHURCHILL.WORLD |
| Artikelcode | 979859 |
Rated 5 van de 5 door goserp1 uit parfait Le produit fonctionne parfaitement réglages faciles 1 telecommande pour mes deux enceintes
Datum plaatsing: 2026-04-01
Rated 5 van de 5 door Tomarian67 uit Enceinte bluetooth portable au Top Excellente enceinte bluetooth fait tout à fait l'affaire avec une bonne qualité de son. La fonction radio est un plus que j'apprécie. Le format est top.
Datum plaatsing: 2026-03-18
Rated 3 van de 5 door Lolipop79 uit Qualité moyenne Achat récent, j'en suis moyennement satisfaite. Il y a de l'écho quand on utilise le micro et on ne peut pas supprimer les lumières. Je suis un peu déçue.
Datum plaatsing: 2026-03-07
Rated 5 van de 5 door Jojo uit Bon rapport qualité prix J'ai acheté cette enceinte rgb pour offrir elle fonctionne pour le moment très bien, vu dans une autre enseigne beaucoup plus cher
Datum plaatsing: 2023-12-11
Rated 5 van de 5 door Emilie uit Satisfaite Offert pour un anniversaire. Ravie, bon son, même si l'enceinte n'était pas chargée a fond , nous avons écouté plus de 4 h de musique. Le top.
Datum plaatsing: 2023-11-29