Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
De Goedkoopste
Tafelventilator HIGH ONE HO RT23
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | HIGH ONE |
| Type | Ventilator Tafelmodel |
| Kleuren | Wit |
| Aantal snelheden | 2 |
| Schommeling vent | Ja |
| Vermogen (W) | 30W |
| Timer | Nee |
| Afstandsbediening | Nee |
| Afmetingen product | H 38 cm x L 27 cm x D 21 cm |
| Afmetingen pakje | H 19,2 cm x L 27,5 cm x W 30 cm |
| Brutogewicht | 2kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 976380 |
Rated 4 van de 5 door Rah uit Ça marche bien Ça fait le taf donc ça va je suis content c'est pas aussi un truc de ouf.
Datum plaatsing: 2026-05-12
Rated 5 van de 5 door Kant uit Bon rapport qualité prix Petit ventilo pas cher et pratique niveau rapport qualité prix C'est le 3eme que j'achète
Datum plaatsing: 2025-09-25
Rated 5 van de 5 door Gigitte89 uit Superbe. J ai acheté ce ventilateur pour le le mettre dans la chambre
Datum plaatsing: 2025-08-24
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Fonctionne très bien J'ai acheté cet article dernièrement et il me convient
Datum plaatsing: 2025-08-16
Rated 5 van de 5 door Lulu uit Parfait Il est petit comme ventilateur mais donne très bien
Datum plaatsing: 2025-07-29
