Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Ventilator + verwarming VALBERG 2IN1
99€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type | Ventilator + Verwarming |
| Kleuren | Zwart |
| Aantal snelheden | 3 |
| Schommeling vent | Ja |
| Vermogen (W) | 2 200W |
| Geluidsniveau | 62dB |
| Timer | Ja |
| Afstandsbediening | Ja |
| Afmetingen product | H 95,1 cm x L 28 cm x D 24,1 cm |
| Afmetingen pakje | H 35,5 cm x L 106,9 cm x W 31,2 cm |
| Aanvullende kenmerken | Speciaal ontworpen als ventilator en verwarming, ideaal voor in de winter als de zomer. Door middel van een afstandsbediening regelbaar voor verschillende standen en vermogens. |
| Brutogewicht | 12,9kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10000168 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 de 5 de Pat par Bon appoint a un chauffage electrique . Rapide Excellent materiel après un mois d' utilisation ...
Date de publication: 2026-02-26
Rated 3 de 5 de Francisco par ça marche j´ai acheté cet article le mois dernier et j´en suis très contant mais je ne sais pa comment cela fonctionnera en ète.
Date de publication: 2026-02-23
Rated 5 de 5 de Jtt1 par Xxxxxcccccc Très content de cet article intéressant mode chaud et froid
Date de publication: 2026-02-23
Rated 5 de 5 de Jadore par Très pratique et simple d’utilisation Un appareil simple d’utilisation comme l’on recherche et pratique facile à déplacer et de plus fonctionne aussi bien pour l’air pulsée en chaud que en froid ! Je suis ravie de mon achat avec un prix très raisonnable.
Date de publication: 2026-02-01
Rated 5 de 5 de Flow35 par Efficace ! Offert pour Noël et réchauffer une logia / bureau , c'est adopté , très efficace , à voir au niveau consommation et ventilateur cet été
Date de publication: 2026-01-26
