Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Vaatwasser HIGH ONE 12S47 C WAD929C V2
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | HIGH ONE |
| Type plaatsing | Vrijstaand |
| Kleuren | Wit |
| Aantal bestekken | 12 |
| Geluidsniveau (dB) | 47 |
| Aantal programma's | 4 |
| Vertraagd programma | Vertraagde Start |
| Halve lading | Ja |
| Waterverbruik per cyclus (L) | 10,2L |
| Energieklasse | C |
| Wasdoeltreffendheid | A |
| Droogdoeltreffendheid | A |
| Drogen | Activ' Door (Opent Deur Automatisch) |
| Type Motor | Universeel |
| Bestekschuif | Ja |
| Bestekbak | Ja |
| In hoogte verstelbare bovenste mand voor glazen | Nee |
| Afmeting van de borden | Het aantal bestekken dat op het energielabel wordt vermeld, is gebaseerd op borden van 25 cm en glazen van 12 cm hoog. |
| Afneembare bovenzijde | Ja |
| Hoogte zonder bovenzijde | 81,5cm |
| Was- en droogbeveiliging | Lekbeveiliging, Overloopbeveiliging |
| Compatibel met IKEA | Nee |
| Afmetingen product | H 84,5 cm x L 59,8 cm x D 60 cm |
| Breedte | 59,8cm |
| Afmetingen pakje | H 89 cm x L 64,5 cm x W 64,5 cm |
| Brutogewicht | 47,2kg |
| Herstelbaarheidsindex | 8.7 |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10010883 |
| Herstelbaarheidsindex | Bekijk het berekeningformulier |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
