Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
VALBERG Integreerbare vaatwasser 10S44 C XAD929C 4
Ontdek onze VALBERG Integreerbare vaatwasser 10S44 C XAD929C 4
Geluidsniveau
Het geluidsniveau van deze vaatwasser is 44 dB, wat overeenkomt met een stil geluidsniveau.Activ' door
Dankzij de automatische opening van de deur aan het einde van de cyclus maakt de buitenlucht het drogen van de vaat af, die dan klaar is om te worden opgeborgen.tot 4 personen
De capaciteit van deze vaatwasser is 10 bestekken, deze capaciteit is geschikt voor een huishouden van maximaal 4 personen.Economisch / Ecologisch
Het ECO-programma wast op een lage temperatuur, tussen 30 en 45 graden. Het verlagen van de wastemperatuur vermindert het elektriciteits- en waterverbruik met ongeveer 1/3.Energie-efficiëntie
Het is essentieel om naar deze informatie te kijken, want een vaatwasser kan 1,65 tot 1,85 kWh verbruiken om 12 bestekken af te wassen! De energieklasse is dus belangrijk uit economisch en ecologisch oogpunt.De automatische deuropening is standaard ingeschakeld op uw apparaat en werkt bij alle programma's, behalve de korte programma's (dat wil zeggen het snelle programma en het programma voor inweken, als dit aanwezig is op uw apparaat). De automatische deurfunctie kan niet worden uitgeschakeld.
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type plaatsing | Volledig Inbouwbaar |
| Kleuren | Silver |
| Aantal bestekken | 10 |
| Geluidsniveau (dB) | 44 |
| Aantal programma's | 8 |
| Vertraagd programma | Uitgestelde start- en eindtijd |
| Halve lading | Ja |
| Waterverbruik per cyclus (L) | 8,5L |
| Energieklasse | C |
| Wasdoeltreffendheid | A |
| Droogdoeltreffendheid | A |
| Drogen | Activ' Door (Opent Deur Automatisch) |
| Type Motor | Klassiek |
| Bestekschuif | Nee |
| Bestekbak | Ja |
| In hoogte verstelbare bovenste mand voor glazen | Ja |
| Afmeting van de borden | Het aantal bestekken dat op het energielabel wordt vermeld, is gebaseerd op borden van 25 cm en glazen van 12 cm hoog. |
| Afneembare bovenzijde | Nee |
| Was- en droogbeveiliging | Kinderslot, Lekbeveiliging, Overloopbeveiliging |
| Compatibel met IKEA | Nee |
| Afmetingen product | H 81,5 cm x L 44,8 cm x D 57 cm |
| Breedte | 44,8cm |
| Afmetingen pakje | H 89 cm x L 49,5 cm x W 64,5 cm |
| Brutogewicht | 37,4kg |
| Herstelbaarheidsindex | 8.8 |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10002906 |
| Herstelbaarheidsindex | Bekijk het berekeningformulier |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
