Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Stijltang BE YOU BY-HS mini
6€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | BE YOU |
| Toesteltype | Stijltang |
| Materiaal van de verwarmingslaag | Keramisch |
| Vermogen (W) | 20W |
| Temperatuurregeling | Nee |
| Lengte van de snoer | 1,8m |
| 360° draaibaar snoer | Ja |
| Aanvullende kenmerken | Ontdek ons merk en onze Be you-producten |
| Afmetingen product | H 5,2 cm x L 21 cm x D 5,2 cm |
| Afmetingen pakje | H 5,2 cm x L 21 cm x W 5,2 cm |
| Brutogewicht | 0,39kg |
| Stroomverbruik uitstand | 0W |
| Automatisch uitschakelen | 0min |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 986223 |
Rated 5 van de 5 door Yoyo uit Contente de mon achat Contente de mon achat. Petit et pratique. Ravie !!
Datum plaatsing: 2026-03-27
Rated 5 van de 5 door Anastasia uit Fonctionnalité parfaite. Exceptionnel pour un petit lisseur. Préhension parfaite. Chauffe efficace. Parfait pour le glisser dans la valise .
Datum plaatsing: 2026-03-07
Rated 5 van de 5 door Aud7493 uit Bon rapport qualité/prix Super pour le prix, chauffe vite et ne prend pas de place et possède un loquet pour tenir fermé lors du transport. Le câble est pourvu d’une attache pour rester bien rangé. Je recommande.
Datum plaatsing: 2026-02-28
Rated 5 van de 5 door Kate42 uit Super pratique Très pratique ,impeccable pour lisser des cheveux cours
Datum plaatsing: 2026-02-19
Rated 5 van de 5 door corti44 uit Super pour les voyages Je l’ai offert pour un cadeau, c’est super pratique et très adapté pour quelqu’un qui voyage énormément
Datum plaatsing: 2025-11-30