Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Steelstofzuiger SAMSUNG Jet 60 Turbo VS15A6031R4/EF
178€95
Ontdek de Steelstofzuiger SAMSUNG Jet 60 Turbo VS15A6031R4/EF
40
AutonomieAlle soorten vloeren
De borstel en accessoires zijn ontworpen voor het stofzuigen van harde vloeren, tapijten en vloerkleden.Digitale motor
Een krachtigere motor en een groter bereikInbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SAMSUNG |
| Gebruik | Alle Grondsoorten |
| Zuigvermogen (airwatt) | 150 |
| Zuigprestaties HARDE VLOEREN | Zeer Goed |
| Zuigprestaties TAPIJTEN | Goed |
| Zuigprestaties MAT | Goed |
| Zuigprestaties AUTO | Goed |
| Zuigprestaties DIEREN | Goed |
| Prestaties FILTERING | Goed |
| Prestatie filtering | Maximum |
| Geluidsniveau (dB) | 78 |
| Vermogen batterij (Volt) | 21,6 |
| Type batterij | Lithium-Ion |
| Oplaadtijd (Uur) | 4 |
| Autonomie | 40min |
| Gebruikstijd hoogste stand | 5 |
| Gebruikstijd laagste stand | 40 |
| Filtertype | Wasbaar |
| Buis | Metaal |
| Opvouwbaar | Nee |
| Verlichting borstel | Nee |
| Muurbevestiging | Ja |
| Oplaadbasis | Ja |
| Afstandsbediening | Nee |
| Handgreep | Ja |
| Vermogensregelaar | Elektronisch |
| Toebehoren. | kierenzuigmond, 2-in-1 accessoire, multifunctionele borstel |
| Inhoud van de bak | 0,8L |
| Aanvullende kenmerken | Krachtig, maar lichtgewicht Geavanceerdere reinigingsprestaties Reinig efficiënt verschillende soorten vloeren met deze lichte maar krachtige draadloze steelstofzuiger. Een Digital Inverter-motor genereert een zuigkracht tot 150W*. Het aerodynamische ontwerp van het luchtstroomsysteem optimaliseert ook de luchtstroom, terwijl de multi-cyclonische luchtfiltratie fijne stofdeeltjes opvangt. |
| Kleuren | Paars |
| Nettogewicht | 2,55kg |
| Brutogewicht | 3kg |
| Afmetingen product | H 112 cm x L 25 cm x D 20,3 cm |
| Afmetingen pakje | H 21,5 cm x L 113,6 cm x W 25 cm |
| Herstelbaarheidsindex | 7.9 |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | SAMSUNG FRANCE |
| Postadres | 1 RUE FRUCTIDOR - CS 2003 93484 SAINT-OUEN CEDEX |
| E-mailadres | ASSISTANCE.SERVICE@SAMSUNG.COM |
| Artikelcode | 970122 |
Rated 4 van de 5 door Pepe uit Très bien Bon produit me convient très bien pour mon utilisation
Datum plaatsing: 2026-05-14
Rated 5 van de 5 door Catcat uit Super fonctionnel Très contente de mon achat fonctionne très bien bonne aspiration
Datum plaatsing: 2026-05-13
Rated 5 van de 5 door Vivi uit Super magasin Super contente de mes achats chez vous ,et en particulier l,aspirateur sans fil et la télévision
Datum plaatsing: 2026-05-12
Rated 4 van de 5 door Claude 1951 uit Bon achat Ravi de mon achat qualité prix surtout qu'il a augmenté de 40€ le lendemain de mon achat
Datum plaatsing: 2026-05-12
Rated 5 van de 5 door Phil uit 🙋♂️👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍 🙋♂️👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Datum plaatsing: 2026-05-11
