Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Soundbar TCL S55HE
109€50
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | TCL |
| Vermogen | 220W |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | HDMI 2.1 ARC , USB 2.0, OPTISCH |
| Bluetooth | Ja |
| Decoder | Virtual Dolby Atmos |
| Basbekisting | Draadloos |
| Type subwoofer | Met Draadloze Subwoofer |
| Wifi | Nee |
| Ingang HDMI | 1 |
| HDMI-aansluiting | 0 |
| Optische ingang | 1 |
| Toebehoren. | Afstandsbediening |
| Aanvullende kenmerken | Ultra-meeslepend VIRTUAL DOLBY ATMOS-geluid 2.1-kanaals soundbar Beschikbare audiomodi: muziek, bioscoop, sport, nieuws, nacht, surround Een draadloze subwoofer voor diepe bassen |
| Afmetingen product | H 6 cm x L 81 cm x D 9,8 cm |
| Afmetingen pakje | H 25,7 cm x L 87,5 cm x W 32,7 cm |
| Nettogewicht | 6kg |
| Brutogewicht | 6,76kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | TCL EUROPE SAS |
| Postadres | 9-15 RUE ROUGET DE L'ISLE 92130 ISSY-LES-MOULINEAUX |
| E-mailadres | SAFETYEU@TCL.COM |
| Artikelcode | 10005976 |
Rated 4 van de 5 door Flav uit Mise en fonction tres simple. Très bon article. Utilisation tres simple. Déballage et mise en route 15 minutes !
Datum plaatsing: 2026-03-24
Rated 1 van de 5 door Catele uit Marché pas J'ai acheté pas cher mais fonctionne pas avec tout téléviseur
Datum plaatsing: 2026-03-22
Rated 5 van de 5 door David uit Barre de son tcl avec un super son Très belle barre de son pour un prix correct et un superbe son
Datum plaatsing: 2026-03-21
Rated 5 van de 5 door Nono uit Très bonne qualité Excellente barre de son rapport qualité prix une bonne metrise des réglages une qualité de son caisson de base sans câble impeccable pour le disposer ou on veut vous pouvez acheter les yeux fermés
Datum plaatsing: 2026-03-21
Rated 4 van de 5 door will uit Barre de son TCL S55HE Prix imbattable amélioration claire des dialogues par rapport aux haut-parleurs de la TV.Connectivité bonne je préfère le HDMI ? Il manque un témoin sur l'avant pour voir en fonction ou non,sur le dessus !!! Basses faibles ,pas de surround immersif Un bon rapport qualité-prix
Datum plaatsing: 2026-03-20
