Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Soundbar SAMSUNG HW-B460
219€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SAMSUNG |
| Vermogen | 300W |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | USB, Optisch, HDMI |
| Bluetooth | Ja |
| Decoder | Dts Virtual X, Dts |
| Basbekisting | 1 |
| Type subwoofer | Met Draadloze Subwoofer |
| Wifi | Nee |
| Ingang HDMI | 1 |
| HDMI-aansluiting | 1 |
| Optische ingang | 1 |
| Toebehoren. | Optische kabel, muurbeugel en afstandsbediening |
| Aanvullende kenmerken | DTS Virtual:X: Een 3D surroundgeluid Gaming-modus Adaptative Sound (optimalisatie van dialogen) |
| Afmetingen product | H 5,9 cm x L 85,88 cm x D 7,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 43,1 cm x L 90,5 cm x W 22,8 cm |
| Nettogewicht | 6,7kg |
| Brutogewicht | 8,5kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | SAMSUNG FRANCE |
| Postadres | 1 RUE FRUCTIDOR - CS 2003 93484 SAINT-OUEN CEDEX |
| E-mailadres | ASSISTANCE.SERVICE@SAMSUNG.COM |
| Artikelcode | 10012653 |
Rated 5 van de 5 door Lanterne067 uit Barre de son SAMSUNG HW-B460 J'ai acheté la barre de son le mois dernier et j'en suis très contente. Très joli son.
Datum plaatsing: 2026-03-20
Rated 5 van de 5 door karelle uit très bien conseillée en magasin achat effectué en février et nous en sommes pleinement satisfaits
Datum plaatsing: 2026-03-15
Rated 5 van de 5 door fortdesprit uit Ca régale Je recommande l'article pour le rapport qualité prix, j'ai comparé avec une Yamaha ATS 2090, je prefere largement la SAMSUNG HWB460
Datum plaatsing: 2026-03-12
Rated 5 van de 5 door AliLili uit Très contente de mon achat Très bonne puissance pour une pièce a vivre d'environ 40m2, discret
Datum plaatsing: 2026-03-11
Rated 4 van de 5 door lga35 uit BIEN MAIS SANS PLUS Bien esthétiquement mais la qualité du son n'est pas très performante
Datum plaatsing: 2026-03-10
