Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Soepmaker COSYLIFE CL-SM02X
39€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | COSYLIFE |
| Type | Soepmaker |
| Inhoud | 1,6L |
| Vermogen (W) | 1 000W |
| Materiaal van de kom | Roestvrij Staal |
| Hoofdmateriaal | Plastique |
| Aanvullende kenmerken | Bereid gepureerde soepen en heerlijke smoothies voor het hele gezin in een recordtijd. |
| Afmetingen product | H 31,8 cm x L 17,5 cm x D 25,3 cm |
| Afmetingen pakje | H 34,5 cm x L 22 cm x W 22 cm |
| Nettogewicht | 1,92kg |
| Brutogewicht | 2,45kg |
| Stroomverbruik uitstand | 0,3W |
| Automatisch uitschakelen | 20min |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 961802 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 3 van de 5 door Brunehamelle uit Pas de conseil pour les achats... Produit : ok. Accompagnement : inexistant. Ainsi pas de conseil...quel regret !!!
Datum plaatsing: 2026-05-02
Rated 5 van de 5 door Fra uit Excellente qualité Achat pour faire un cadeau, la personne est satisfaite
Datum plaatsing: 2026-04-30
Rated 5 van de 5 door PETOINE59 uit tres facile d emploi bon rapport qualité prix super facile d'emploi...ras
Datum plaatsing: 2026-04-29
Rated 4 van de 5 door Anoniem uit Pratique Facile à utiliser. Bons résultats. Pratique aussi bien avec des légumes frais qu'avec des surgelés. Bol qui correspond à environ 1.2 litres
Datum plaatsing: 2026-04-25
Rated 4 van de 5 door kick91 uit Pratique mais pas sécurisé Très pratique mais dommage qu'il n'y ait pas de cachet sur l'endroit où l'on branche la prise ! 1 peu dangereux et pas très pratique pour le nettoyage....
Datum plaatsing: 2026-04-23
